Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 BUDLEX SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
BUDLEX SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

BUDLEX SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

ZAUFANY DEWELOPER

Pierwsze inwestycje mieszkalne firmy Budlex zostały oddane do użytku prawie 36 lat temu. Ugruntowana pozycja zdobyta na rynku toruńskim i bydgoskim, konsekwentne działania i wysokiej jakości produkt sprawiły, że spółka Budlex rozwinęła swoją działalność na skalę ogólnopolską. Firma realizuje obecnie projekty również w Warszawie, Olsztynie i Gdańsku.

Inwestycje Budlexu wyróżniają się nowoczesnym designem oraz najlepszymi rozwiązaniami w zakresie funkcjonalności i ekologii, co jest efektem współpracy z czołowymi studiami architektonicznymi z kraju. Inwestycje takie jak Urzecze w Bydgoszczy, Morskie Oko w Warszawie czy Vinea w Toruniu są przykładem doskonałego wkomponowania w tkankę miejską. Powstają z poszanowaniem przyrody i harmonizują z okolicznymi terenami zielonymi. Firma wiele uwagi poświęca idei active designu oraz koncepcji miasta 15-minutowego i z dużą determinacją tworzy nowe projekty oparte na tych wartościach.

Dynamiczny rozwój i duże zaufanie klientów znajdują odzwierciedlenie w solidnych wynikach sprzedaży. W ubiegłym roku firma zanotowała 400 transakcji mieszkaniowych, osiągając przychód na poziomie 195 mln zł netto. Wizja dalszego rozwoju jest ambitna: poszerzanie działalności, utrzymanie roli dewelopera, który łączy innowacyjność z tradycją, nowoczesność z naturą, a przede wszystkim jakość z komfortem życia swoich klientów.

Firma na przestrzeni lat została wielokrotnie doceniona, zdobywając wiele nagród. W ubiegłym roku z rąk Prezydenta Miasta Torunia otrzymała tytuł „Obiektu Roku w latach 2021–2022” za przepiękną inwestycję Naturia, a kapituła konkursu „Arcydzi

PQ
open