Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 BURO HAPPOLD POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
BURO HAPPOLD POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

BURO HAPPOLD POLSKA SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

PROJEKTY NA MIARĘ ZRÓWNOWAŻONEJ PRZYSZŁOŚCI

Buro Happold jest międzynarodowym biurem konsultingowym działającym w Polsce od 1997 roku. Dostarczamy kreatywne, wartościowe rozwiązania dla budynków i miast, łącząc efektywność z dbałością o użytkowników końcowych i otaczające nas środowisko.

Oferujemy profesjonalne, kompleksowe usługi projektowe i konsultingowe dla złożonych inwestycji, pojedynczych budynków oraz infrastruktury. Zintegrowane podejście inżynieryjne łączymy z silnym zaangażowaniem w poszukiwanie efektywnych rozwiązań spełniających potrzeby klientów. Posiadamy szerokie portfolio projektów w Polsce i za granicą w różnych sektorach budownictwa. Nie boimy się trudnych wyzwań i rozwiązywania złożonych problemów inżynierskich. Podejmujemy działania mające na celu sprostanie wyzwaniom stale zmieniającego się świata, także w budownictwie.

Biuro w Warszawie zatrudnia obecnie ponad 150 pracowników. Oprócz wykonywania typowego zakresu projektów konstrukcji i instalacji aktywnie wspieramy klientów w poprawie efektywności energetycznej i redukcji śladu węglowego istniejących budynków oraz w projektowaniu nowych obiektów i założeń urbanistycznych o możliwie jak najmniejszym wpływie na środowisko. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu pozwalają nam doradzać w zakresie zastosowania innowacyjnych rozwiązań, umożliwiających spełnienie wymagań taksonomii UE dla zrównoważonych budynków, a także w definiowaniu realistycznych celów w skali całych inwestycji wspierających realizację strategii ESG naszych klientów. Oferujemy usługi doradcze w ramach następujących systemów oceny oddziaływania na środowisko: BREEAM, DGNB i LEED.

Wśród ostatnich projektów zrealizowanych z udziałem Buro Happold na terenie stolicy na uwagę zasługują najwyższy budynek w Unii Europejskiej – Varso Tower – oraz otwarte w zeszłym roku Muzeum Wojska Polskiego, zlokalizowane na terenie Cytadeli

Warszawskiej. Firma jest znana także z innych rozpoznawalnych projektów na terenie miasta, takich jak Hala Koszyki, Q22, kompleks biurowy Generation Park czy nowo powstające Muzeum Sztuki Nowoczesnej.

Dorobek warszawskiego oddziału Buro Happold sięga daleko poza granice Polski. Nasi projektanci coraz częściej pracują nad obiektami, które powstają w odległych zakątkach świata – nawet na Antarktydzie!

PQ
open