Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 GOLDBECK CEE NORTH SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
GOLDBECK CEE NORTH SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

GOLDBECK CEE NORTH SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

BUDUJEMY W SYSTEMIE

GOLDBECK CEE North jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. Stanowi część międzynarodowej firmy, która od ponad 50 lat specjalizuje się w budownictwie kubaturowym (przemysł i logistyka), budowie wielopoziomowych naziemnych parkingów oraz budynków biurowych.

Budujemy w systemie – oto podstawowe założenie GOLDBECK. Idea ta opiera się na wykorzystaniu podczas realizacji systemowych rozwiązań technicznych, opracowanych przez własnych inżynierów. Elementy wytwarzane są we własnych zakładach produkcyjnych, co daje znaczną przewagę konkurencyjną i wpływa na skrócenie procesu budowania.

Zespoły regionalne w Poznaniu, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu oferują kompleksowe usługi w formule Design & Build. W Lućmierzu (okolice Łodzi) GOLDBECK posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych konstrukcji stalowych w Europie. Zakłady w Rakowicach Małych (okolice Lwówka Śląskiego) i Toruniu plasują firmę w czołówce największych producentów prefabrykowanych elementów budowlanych w Polsce.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat firma GOLDBECK CEE North skutecznie realizowała zaplanowaną strategię rozwoju. Podwoiła liczbę pracowników, otworzyła kolejne regionalne oddziały, a co za tym idzie – zwiększyła znacząco liczbę realizowanych projektów. Obecnie firma GOLDBECK CEE North osiąga obroty blisko 1,7 miliarda złotych, co czyni ją kluczowym graczem na polskim rynku budowlanym oraz liderem w branży budownictwa kubaturowego.

PQ
open