Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023 MCKB SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
MCKB SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023
0

MCKB SA – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2023

0
0

Zmieniamy plany w rzeczywistość
MCKB to jeden z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce. Naszą misją jest perfekcyjna realizacja projektów dla naszych klientów. Wierzymy w budowanie dla ludzi i kształtowanie przestrzeni do jak najlepszego życia, pracy i rozwoju. Specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie obiektach przemysłowych, centrach logistycznych, handlowych i biurowych. Obiekty wykonane przez nas spełniają najwyższe standardy jakości. MCKB z pasją realizuje projekty, dążąc do perfekcji w każdym detalu. Widzimy w budownictwie coś więcej niż tylko wznoszenie konstrukcji – to dla nas sztuka kształtowania przestrzeni do życia, pracy i rozwoju. Nasza firma z dumą współtworzyła przemiany krajobrazu miejskiego, dostarczając innowacyjne rozwiązania i funkcjonalne przestrzenie. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój branży budowlanej i wierzymy, że każdy projekt, jaki podejmujemy, to nie tylko solidna konstrukcja, ale także przemyślana przestrzeń, która odzwierciedla zobowiązanie do tworzenia miejsc sprzyjających rozwojowi i dobrej jakości życia.

Doskonale wiemy, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Zespół MCKB tworzą wybitni eksperci w projektowaniu, wykonawstwie, zarządzaniu kontraktami, bezpieczeństwie pracy i ochronie środowiska. To ich ambicja, motywacja i zaangażowanie stanowią podstawę naszego sukcesu.
Jako generalny wykonawca troszczymy się o to, aby inwestycje powstawały w ustalonym czasie i budżecie, zgodnie z ideami zrównoważonego budownictwa, były funkcjonalne, bezpieczne, a także kreowały przyjazne ludziom miejsca pracy. Dlatego tak ważne jest dla nas budowanie bezpieczne – naszym priorytetem jest zero wypadków i najwyższe standardy BHP. W 2020 roku firma MCKB zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim i zdobyła zaszczytną nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Buduj bezpiecznie”. Firma jest członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.
Z nami budujesz nie tylko teraźniejszość, ale także przyszłość, opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w każdy projekt. MCKB – partner, na którym możesz polegać przez kolejne lata.

tags:
PQ
open