Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Kamil Rutkowski – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
Kamil Rutkowski – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
0

Kamil Rutkowski – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023

0
0

Kamil Rutkowski – Prezes Zarządu Rutkowski Group

Tworzymy markę produktów i usług budowlanych szanowaną przede wszystkim ze względu na wysoką estetykę i jakość realizacji, kreowaną w oparciu o wspólne wartości, partnerską i otwartą kulturę pracy.
Rozwój wpisany jest w DNA naszej marki. Nie tylko stale udoskonalamy nasze projekty budowlane, ale też planujemy wyjść na kolejne rynki zewnętrzne. Działamy na rynku od ponad 30 lat. W naszym portfolio znajduje się 70 realizacji mieszkaniowych i komercyjnych, w tym 32 osiedla wybudowane w 9 miastach, w Polsce (na terenie 4 województw). Pozostała część z nich to projekty bardzo specjalistyczne. Jesteśmy rozpoznawani głównie jako deweloper z ramienia spółki Rutkowski Development. Natomiast obecnie w skład Grupy wchodzi kilka linii biznesowych, które skupiają się nie tylko na rynku mieszkaniowym, ale także rynku generalnego wykonawstwa (Rutkowski Construction). Jesteśmy również inwestorem na rynku komercyjnym. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, np. Budimexem, wykonujemy obiekty dla zagranicznego kapitału. Realizujemy także działalność w zakresie wykonawstwa sieci instalacji sanitarnych poprzez spółkę RHI Infrastruktura, mając na koncie wiele projektów mieszkaniowych, drogowych i infrastrukturalnych. Zarządzamy sporym assetem kilkudziesięciu nieruchomości, które obsługujemy z ramienia Capital Partner, wchodzącej także w skład grupy kapitałowej. W 2023 r. powołaliśmy do życia markę MyPark, która będzie tworzyć linię parków handlowo-usługowych w całej Polsce.


KAMIL RUTKOWSKI – Prezes Zarządu grupy kapitałowej Rutkowski Group. Ukończył studia wyższe na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim w zakresie zarządzania nieruchomościami. Audytor Wewnętrzny Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Członek Rady Klastra i Przewodniczący Komisji ds. Budownictwa Mieszkaniowego w Polskim Klastrze Budowlanym. Prywatnie – szczęśliwy tata i mąż. Pod jego przywództwem firma deweloperska Rutkowski Development stała się liderem na rynku warmińsko-mazurskim, dysponując najszerszą ofertą lokali mieszkaniowych, apartamentowych i komercyjnych o wysokiej estetyce i jakości wykonania, zlokalizowanych w atrakcyjnych miejscach – blisko akwenów, w centrach miast czy w sąsiedztwie zieleni. Strategiczne i wizjonerskie zarządzanie Kamila Rutkowskiego zaowocowało wyjściem na rynki zewnętrzne – firma aktywnie buduje nie tylko w województwie warmińsko-mazurskim, ale też w mazowieckim, pomorskim i podlaskim. Dynamiczny rozwój Rutkowski Development i dążenie do zapewnienia kompleksowego wsparcia powstających projektów przyczyniły się do utworzenia kolejnych linii biznesowych skupionych wokół marki Rutkowski – RHI Infrastruktura, Rutkowski Construction, Rutkowski Commercial, MyPark, Capital Partner i budowania wspólnie nowoczesnej organizacji – grupy kapitałowej Rutkowski Group.

PQ
open