Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Marek Marchewka – OSOBOWOŚĆ BRANŻY
Marek Marchewka – OSOBOWOŚĆ BRANŻY
0

Marek Marchewka – OSOBOWOŚĆ BRANŻY

0
0

Marek Marchewka – Dyrektor Zarządzający Creaton Polska Sp. z o.o.

W 2023 roku nasza firma skupiła się na realizacji szeregu ambitnych działań mających na celu wprowadzenie nowości produktowych, będących odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku pokryć dachowych. Pierwszym przełomowym produktem jest zintegrowany z dachówkami marki CREATON system fotowoltaiczny VARIO. Jest to rozwiązanie dla wszystkich klientów, którym zależy na fotowoltaice jako pewnym i bezpiecznym źródle taniej i ekologicznej energii. Nasz produkt zwraca uwagę bezkonkurencyjną wydajnością dzięki zastosowaniu najwyższej klasy amerykańskich i szwajcarskich komponentów. Jest także skierowany do osób, które wysoko cenią walory estetyczne wymarzonego dachu. Drugą nowością jest linia funkcjonalnych, trwałych membran BLACK, przeznaczonych na dachy skośne oraz elewacje. Została ona stworzona w oparciu o blisko 140 lat doświadczeń marki CREATON w branży dachowej, z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz najlepszych dostępnych materiałów.

Podczas targów Dach Forum 2024 swoją głośną premierę miała dachówka cementowa KIOTO. To doskonałe rozwiązanie dla osób zainteresowanych nowoczesną alternatywą dla tradycyjnej dachówki płaskiej w wersji cementowej. Już wkrótce nasi klienci będą mogli wybrać na swój dach ten model o niepowtarzalnym na rynku kształcie. Posiadane przez CREATON Polska doskonałe zaplecze w postaci innowacyjnych technologii, wysokiej kultury organizacyjnej i kapitału ludzkiego sprawiają, że nasze imponujące portfolio jest nieustannie wzbogacane o innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają standardy w branży. To także siła do rozwoju naszego biznesu, a tym samym utrzymywania niekwestionowanej pozycji lidera ceramicznych i cementowych pokryć dachowych.


MAREK MARCHEWKA – od blisko 25 lat związany z CREATON. Odpowiedzialny za kompleksowe wprowadzenie marki i sprzedaż jej produktów na polskim rynku. W latach 2009–2017 pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży w CREATON Polska sp. z o.o. Uczestniczył w najważniejszych projektach mających na celu rozwój firmy, m.in. otwarciu w 2009 r. fabryki dachówek cementowych w Chojnicach (woj. pomorskie) oraz w 2012 r. fabryki dachówek ceramicznych w Widziszewie (woj. wielkopolskie). W 2017 r. objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego CREATON Polska sp. z o.o. Uhonorowany w 2021 r. „Galicyjską Wielką Nagrodą Budownictwa” za wkład w rozwój budownictwa.

PQ
open