Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Mariusz Megier – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
Mariusz Megier – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
0

Mariusz Megier – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023

0
0

Mariusz Megier – Dyrektor Zarządzający ORGADATA East Europe Sp. z o.o.

W Orgadata tworzymy trendy, zamiast się do nich dopasować. Od samego początku byliśmy ambasadorem cyfryzacji na polskim rynku i teraz widać, że mieliśmy rację. Oferowany przez nas program Logikal jest synonimem digitalizacji procesu projektowania i produkcji. Rok 2023 był dla nas wyjątkowy, ponieważ odbyła się premiera najlepszej wersji naszego programu – Logikal 12. Najnowsza odsłona poprawia wygodę i efektywność projektowania oraz produkcji, ułatwia współpracę z dealerami, umożliwia szeroko pojętą integrację międzysystemową, a co za tym idzie – oszczędza czas i pieniądze. Entuzjazm, z jakim nowa wersja została przyjęta, utwierdził nas w przekonaniu, że innowacyjne oprogramowanie jest dzisiaj kluczowym czynnikiem sukcesu firm z branży stolarki otworowej. Logikal to sprawdzone i wszechstronne narzędzie do projektowania, wycen, sterowania CNC i zarządzania produkcją na wszystkich poziomach. Korzystając z programu Logikal, nasi klienci osiągają wymierne korzyści w zakresie jakości, produktywności i elastyczności. Logikal jest „szyty na miarę” i to jest jego niewątpliwa zaleta oraz ogromna przewaga.

Rok 2023 przyniósł również wiele wyzwań, które zauważalnie zachwiały naszą branżą. Wyszliśmy temu naprzeciw, zwiększając ilość bezpłatnych szkoleń, rozszerzając zakres wsparcia naszych klientów i służąc doświadczeniem we wdrażaniu działań związanych z optymalizacją kosztów wytworzenia, automatyzacją procesów i integracją naszego programu Logikal z innymi programami wykorzystywanymi przez producentów okien, drzwi i fasad.

Naszą ideą jest tworzenie rozwiązań mających poprawić, zoptymalizować i usprawnić wszystkie etapy projektowania i produkcji, dlatego Logikal jest stale aktualizowany o usprawnienia i nowości. Wsłuchując się w potrzeby rynku, w roku 2023 zaczęliśmy oferować nową usługę SimplyTag, automatyzującą obsługę posprzedażową, przyspieszając i systematyzując dostęp do informacji o konstrukcjach stworzonych w Logikal. Promowaliśmy również nasz system bezpapierowej produkcji Logikal MES do optymalizacji produkcji. Na rok 2024 patrzymy z optymizmem, mając w ofercie wspomniane rozwiązania, ale także planując dalszą owocną współpracę z naszymi klientami i partnerami oraz kolejne nowości. Proces twórczy w Orgadata nigdy się nie zatrzymuje.


MARIUSZ MEGIER – od 25 lat związany z branżą okien, drzwi i fasad. Od niemal 20 lat stoi na czele polskiego oddziału firmy Orgadata. Z sukcesem wprowadził program Logikal do projektowania i produkcji aluminiowych i stalowych okien, drzwi i fasad – nie tylko na rynek polski, ale również na rynki Europy Wschodniej. Uważa, że sukces jest składową wielu elementów, ale zawsze najważniejsi są ludzie. Jego zdaniem wymyślanie przyszłości jest najpewniejszą metodą jej przepowiadania, a ciągłe wyzwania są niezbędne na drodze dalszego rozwoju. Swoją ponadprzeciętną działalnością i umiejętnym zarządzaniem sprawił, że program Logikal, będący synonimem nowoczesności i innowacyjności, stał się wiodącym oprogramowaniem dla branży stolarki otworowej w tej części Europy, kończąc tym samym erę kalkulatora i ołówka. Obecnie koncentruje się na zagadnieniach związanych z Przemysłem 4.0 i szansach, jakie dla branży ślusarki otworowej niesie czwarta rewolucja przemysłowa.

PQ
open