Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Paweł Przygoda – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
Paweł Przygoda – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
0

Paweł Przygoda – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023

0
0

Paweł Przygoda – Prezes Zarządu Perfopol Sp. z o.o.

Przez ponad dwie dekady mojego zaangażowania w PERFOPOL-u miałem zaszczyt być świadkiem niezwykłego rozwoju naszej firmy. Moja historia zaczęła się od roli operatora pras, a dzisiaj, jako prezes, czuję dumę z osiągnięć zespołu, którym mam zaszczyt kierować.

Dla mnie praca w PERFOPOL-u to nie tylko zajęcie zawodowe, to fascynująca podróż, w trakcie której wielokrotnie przekraczaliśmy granice naszych możliwości. Podejście do pracy zawsze miało dla mnie wymiar pasji. Widziałem w niej nie tylko sposób na utrzymanie, ale i szansę na tworzenie, innowacje i rozwój. Ostatnie cztery lata, w których pełnię funkcję prezesa, to okres intensywnego skoncentrowania na modernizacji i automatyzacji naszego parku maszynowego.

Te strategiczne posunięcia pozwoliły nam nie tylko zdominować rynek krajowy, ale także zwiększyć uznanie w Europie i na świecie. Dołączyliśmy do grona największych europejskich producentów blach perforowanych i siatek cięto-ciągnionych. PERFOPOL to wspólna pasja, zaangażowanie i wiara w misję, którą realizujemy. Jesteśmy zespołem, a nasze sukcesy to efekt wspólnej pracy.

Dziś kierujemy się nie tylko utrzymaniem obecnych standardów, ale przede wszystkim dążeniem do nowych wyzwań i innowacji. Nieustannie rozwijamy się, doskonalimy i kierujemy ku nowym horyzontom, świadomi, że nasze działania mają wpływ na kształtowanie przyszłości branży.


PAWEŁ PRZYGODA – od 20 lat związany z firmą, 4 lata na fotelu prezesa, wcześniej przez 5 lat jako dyrektor zarządzający. Jego ścieżka zawodowa to historia wytrwałości, pasji i nieustannego dążenia do doskonałości. W ciągu ostatnich lat, pod jego kierownictwem, spółka PERFOPOL przeszła znaczącą metamorfozę. Firma zainwestowała w nowoczesne technologie, modernizując i automatyzując swój park maszynowy. Dzięki tym krokom PERFOPOL stał się nie tylko krajowym, ale również europejskim liderem w produkcji blach perforowanych i siatek cięto-ciągnionych, świadomie rozszerzając zakres działalności o kolejne branże i rynki. Jego filozofia zakłada, że praca może być nie tylko codziennym obowiązkiem, ale również spełnieniem pasji. To podejście sprawiło, że firma nie tylko rozwija się dynamicznie, ale także cieszy się uznaniem wśród klientów i partnerów biznesowych.

PQ
open