Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Piotr Grabowicz – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
Piotr Grabowicz – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
0

Piotr Grabowicz – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023

0
0

Piotr Grabowicz – Prezes Zarządu MCKB S.A.

Doskonale wiemy, że najważniejszym i najcenniejszym kapitałem firmy są ludzie. Zespół MCKB tworzą wybitni eksperci w projektowaniu, wykonawstwie, zarządzaniu kontraktami, bezpieczeństwie pracy i ochronie środowiska. To ich ambicja, motywacja i zaangażowanie stanowią podstawę naszego sukcesu.
Jako generalny wykonawca troszczymy się o to, aby inwestycje powstawały w ustalonym czasie i budżecie, zgodnie z ideami zrównoważonego budownictwa, były funkcjonalne, bezpieczne, a także kreowały przyjazne ludziom miejsca pracy. Dlatego tak ważne jest dla nas budowanie bezpieczne – naszym priorytetem jest zero wypadków i najwyższe standardy BHP. W 2020 roku firma MCKB zajęła pierwsze miejsce w województwie łódzkim i zdobyła zaszczytną nagrodę w konkursie zorganizowanym przez Państwową Inspekcję Pracy „Buduj bezpiecznie”. Firma jest członkiem zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Z nami budujesz nie tylko teraźniejszość, ale także przyszłość, opartą na trzydziestoletnim doświadczeniu i zaangażowaniu w każdy projekt. MCKB – partner, na którym możesz polegać przez kolejne lata.


PIOTR GRABOWICZ – współzałożyciel i Prezes Zarządu MCKB SA, absolwent Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego. Honorowy Przewodniczący Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej w regionie łódzkim (2004–2011). Zdobył bogate, ponad trzydziestoletnie doświadczenie, zarządzając przedsiębiorstwem realizującym zaawansowane technologicznie projekty dla wiodących zagranicznych inwestorów w sektorze chemicznym, elektromaszynowym, medycznym, logistycznym, spożywczym oraz w budownictwie obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej. Dwukrotny zdobywca tytułu Menedżera Roku Województwa Łódzkiego oraz Lidera Polskiego Biznesu Business Centre Club. Realizuje wizję rozwoju firmy, która wyraża się w stosowanych zasadach odpowiedzialnego biznesu, w działalności charytatywnej i wspieraniu lokalnych społeczności. Czas wolny poświęca rodzinie. Jest pasjonatem żeglarstwa polarnego.

PQ
open