Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Robert Gabrysiak – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
Robert Gabrysiak – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
0

Robert Gabrysiak – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023

0
0

Robert Gabrysiak – CEO Grupy Goldbeck w Polsce

Jesteśmy stabilną firmą z ponad 50-letnią, ugruntowaną pozycją na rynku budowlanym. GOLDBECK ma innowacyjne podejście do procesu budowania dzięki własnemu know-how. Jako generalny wykonawca towarzyszymy naszym klientom od momentu znalezienia właściwej działki budowlanej po realizację i oddanie obiektu do użytku. Własna produkcja jest centralnym elementem naszego modelu biznesowego, który pozwala nam realizować budynki w sposób ekonomiczny, szybki i zrównoważony, z precyzyjnie dopasowaną funkcjonalnością. Większość elementów systemowych produkujemy sami w Niemczech, Polsce, Czechach i Danii. Dzięki własnej produkcji jesteśmy bardziej niezależni od wpływów zewnętrznych.

Dla GOLDBECK to pracownicy są filarem firmy. Nasza wizja w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim to nie tylko rekrutacja i zatrudnianie, ale także tworzenie dobrej i przyjaznej atmosfery w pracy każdego dnia. Cieszymy się z tego, że nasi pracownicy chcą się rozwijać. Wsłuchujemy się w ich potrzeby, w pełni wspieramy w rozwoju.

Stawiamy sobie ambitne cele, również w obszarze zrównoważonego rozwoju. Jako firma rodzinna myślimy wielopokoleniowo i jesteśmy świadomi, że tylko oszczędne korzystanie z zasobów naturalnych może zabezpieczyć przyszłość naszą i naszych dzieci. Dlatego w sposób ciągły i holistyczny analizujemy i poprawiamy nasze wyniki operacyjne w zakresie ochrony środowiska. Dzięki skutecznemu systemowi zarządzania środowiskiem minimalizujemy zużycie zasobów i eliminujemy zanieczyszczenie środowiska. Konsekwentnie realizujemy zaplanowaną strategię firmy. Zakłada ona również dalszy rozwój biur regionalnych na terenie Polski oraz ekspansję w kierunku innych krajów europejskich.


ROBERT GABRYSIAK – absolwent Wydziału Budownictwa Politechniki Poznańskiej. Pracę zawodową rozpoczął w biurze projektowym Mostostalu Poznań. Z firmą GOLDBECK związany jest od 2005 roku, a od 2015 roku pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego / Członka Zarządu w firmie GOLDBECK CEE North. Przygotowana i skutecznie wdrażana przez Roberta Gabrysiaka strategia rozwoju firmy GOLDBECK w Polsce zaowocowała znaczącymi inwestycjami GOLDBECK na polskim rynku. W 2018 roku powstała spółka produkcyjna GOLDBECK Elementy oraz wybudowana została najnowocześniejsza fabryka produkująca konstrukcje stalowe w regionie CEE w Lućmierzu. Również w 2018 roku GOLDBECK dokonał zakupu producenta prefabrykatów żelbetowych – firmy Comfort SA, a tym samym powstała firma GOLDBECK Comfort. Robert Gabrysiak pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego / Członka Zarządu we wszystkich spółkach firmy GOLDBECK w Polsce. Zapewnia to sprawne i efektywne zarządzanie. Jak podkreśla: Rozwój jest wpisany w nasze DNA. Konsekwentnie realizujemy strategię firmy i dostosowujemy ją do dynamicznie zmieniającego się rynku. W 2023 roku Robert Gabrysiak za szczególny wkład w rozwój budownictwa w Polsce został odznaczony Złotą Odznaką „Zasłużony dla Budownictwa”.

PQ
open