Home OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023 Wojciech Klimas – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
Wojciech Klimas – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023
0

Wojciech Klimas – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2023

0
0

Wojciech Klimas – Założyciel, Prezes Klimas Wkręt-met Sp. z o.o.

Na przestrzeni lat Klimas Wkręt-met zapracował na miano lidera produkcji technik zamocowań w Europie Środkowej i Wschodniej. Dziś z dumą możemy zaprezentować portfolio zawierające 6,5 tys. produktów służących do wszelkiego rodzaju zamocowań. Z dumą mówimy też o jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie, dzięki któremu produkujemy dziennie nawet 30 mln wkrętów.

Klimas Wkręt-met należy dziś do najbardziej rozpoznawalnych marek w zakresie technik zamocowań, a wszystko to dzięki szerokiej wiedzy produktowej i rynkowej, a także nieustannemu wsłuchiwaniu się w głosy klientów oraz odpowiedzi na ich potrzeby. Nie osiągnęlibyśmy jednak takiej pozycji, gdyby nie zaangażowanie i pasja – zarówno nasza, jak i osób, z którymi pracujemy. Współpraca z wysokiej klasy ekspertami jest dla nas szczególnie ważna, zwłaszcza że przyświeca nam hasło „Mocni na pokolenia”.

Klimas Wkręt-met to, mimo skali działania, firma rodzinna, co zawsze podkreślamy, pielęgnując wartości i z odpowiedzialnością podchodząc do prowadzenia biznesu. Pamiętamy o tym, kierując się w pracy zasadami zrównoważonego rozwoju i stopniowo modyfikując pracę firmy tak, aby w każdym aspekcie jej działania dążyć do minimalizacji wpływu na środowisko naturalne.


WOJCIECH KLIMAS, założyciel oraz prezes firmy Klimas Wkręt-met, znanej dziś w świecie także pod marką Klimas. Z branżą technik zamocowań budowlanych związany od lat 90. Dziś, po kolejnych inwestycjach i rozbudowach, Klimas Wkręt-met ma dwie znakomicie wyposażone siedziby, a powierzchnia użytkowa zakładu wynosi 80 tys. mkw. Nowoczesny park maszynowy pozwolił na automatyzację produkcji, podniesienie jakości i wydajności firmy, która jest w stanie wyprodukować dziś nawet 30 mln wkrętów dziennie. Od kilku lat marka konsekwentnie realizuje strategię GO GLOBAL, dzięki czemu firma ma własne spółki w kilku krajach, a jej produkty obecne są na rynkach niemal 70 państw świata.

PQ
open