Home Biznes i Ludzie PRZYSPIESZAMY MALOWANIE
PRZYSPIESZAMY MALOWANIE
0

PRZYSPIESZAMY MALOWANIE

0
0

Rozmowa z Mariuszem Biernatem, Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu XL-TAPE-INTERNATIONAL.

Grzegorz Przepiórka: Podczas niedawnych targów PSB, przechodząc obok Państwa stoiska, można było natknąć się na informację o dwa razy szybszym malowaniu. Dość intrygujące hasło. Jakie ma ono odzwierciedlenie w rzeczywistości i czy nie jest to wyłącznie hasło reklamowe?

Mariusz Biernat: Otóż nie. „Dwa razy szybsze malowanie” to projekt, w którym realnie każdy użytkownik może przyspieszyć malowanie nawet dwukrotnie, stosując przygotowane przez firmę XL-TAPE-INTERNATIONAL produkty marki Blue Dolphin.

G.P.: Jakie to produkty i dlaczego akurat one zwiększają dwukrotnie szybkość malowania?

M.B.: W tradycyjnym sposobie malowania wykorzystywane są wałki o szerokości 18 cm lub 25 cm. W projekcie „Dwa razy szybsze malowanie” przygotowaliśmy dla użytkownika wałki o szerokości 37 cm oraz 45 cm i to wstępnie może tłumaczyć nazwę naszego projektu. Nie byłoby jednak sukcesu, gdyby nie materiał, z jakiego wykonany jest wałek, oraz uzyskanie jak najmniejszej wagi całego zestawu, ponieważ do malowania oprócz wałka potrzebujemy jeszcze uchwytu i kija teleskopowego.

Wałek, o którym wcześniej wspomniałem, jest wykonany z innowacyjnego materiału Microfiber Blend.

Materiał ten lepiej chłonie i oddaje farbę. Do naszych wałków stworzyliśmy i opatentowaliśmy regulowany superlekki uchwyt Dolphin Y Frame, do którego możemy użyć wałków o szerokości w zakresie od 30 cm do 45 cm. Niezbędny dodatek stanowi aluminiowy i regulowany kij Dolphin Xtender, występujący w dwóch rozmiarach: 30–60 cm i 100–180 cm. Uzupełnieniem jest kuweta Jumbo o pojemności 8 l, która wraz z pokrowcami stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego użytkownika. To daje nam kompletny zestaw o wyjątkowo niskiej wadze, bezapelacyjnie nadający się do dwa razy szybszego malowania dużych powierzchni.

Każdy produkt mamy w wersji indywidualnej oraz w formie zestawów oferowanych pod nazwą Badass, w których znajduje się wszystko, co jest potrzebne do szybkiego malowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

G.P.: Jakie nowości czy innowacyjne rozwiązania dla branży malarskiej firma eksponowała na targach?

M.B.: Podczas targów zaprezentowaliśmy szereg nowości, takich jak maskery malarskie czy maskery tynkarskie. Nowością jest Taśma dla Glazurnika oraz dyspenser DS 330 – do łączenia taśmy z papierem malarskim lub folią.

Premierowy jest też regał, na którym te wszystkie nowości się znajdują.

Uwagę czytelników chciałbym skupić jednak na naszej nowej produkcji, którą jest Papier Malarski Premium. To wyrób niespotykany w branży. Wyróżnia go powłoka hydrofobowa, która czyni go nieprzemakalnym. Papier nie ślizga się ani nie marszczy, a warstwa papierowa częściowo wchłania farbę, co czyni go niezawodnym produktem do zabezpieczania powierzchni w trakcie malowania, remontu czy prac ogólnobudowlanych.

Papier Malarski Premium występuje w szerokościach 15 cm i 30 cm, nadających się do ochrony parapetów, futryn czy listew przypodłogowych, oraz 60 cm, 90 cm czy nawet 150 cm, idealnych do ochrony dużych powierzchni, takich jak drzwi, podłogi czy nawet całe hale sportowe.

Zachęcam do obejrzenia naszych filmów instruktażowych, w których pokazujemy, jak zastosować papier malarski z użyciem dyspensera DS 330, jak również bez niego, tak aby zabezpieczanie powierzchni przebiegało sprawnie i szybko.

G.P.: Produkty, nowości. Co jeszcze firma przygotowała dla użytkowników produktów Blue Dolphin?

M.B.: Warto wspomnieć o naszym programie lojalnościowym Dolphin Promo. Pozwala on klientom wymienić zebrane za zakup premiowanych produktów marki Blue Dolphin punkty na nagrody. Każdy premiowany produkt posiada na swoim opakowaniu specjalny kod QR, który należy zeskanować, aby odebrać określoną liczbę punktów. Punkty można otrzymać również za przeczytanie aktualności, przejście samouczka czy udział w różnego rodzaju ankietach. Program możemy założyć poprzez pobranie aplikacji Dolphin Promo i zarejestrowanie konta.

Dolphin Promo to dobry pomysł na uzyskanie świetnych nagród w ramach podziękowania za używanie produktów marki Blue Dolphin. Katalog bonusów jest nieograniczony. Są nimi karty podarunkowe do największych i markowych sklepów stacjonarnych oraz internetowych. Zachęcam wszystkich do założenia programu Dolphin Promo.

tags:
open