Home Builder 4Young Engineers UNIBEP – BUILDER FOR THE YOUNG ENGINEERS
UNIBEP – BUILDER FOR THE YOUNG ENGINEERS
0

UNIBEP – BUILDER FOR THE YOUNG ENGINEERS

0
0

Unibep to dobry wybór. W tej firmie można zrealizować swoje pasje, zdobyć wiedzę, nauczyć się zaufania.

Unibep SA z Bielska Podlaskiego należy do 10 największych przedsiębiorstw budowlanych działających w Polsce, buduje także w kilku krajach europejskich (m.in. na Białorusi, w Norwegii czy Szwecji). Możliwości rozwoju, warunki pracy, jakie oferuje Grupa Unibep, sprawiają, że ludzie tu pracujący mają powody do zadowolenia, nie tylko z powodów finansowych, ale także możliwości realizowania swoich pasji, marzeń. Spółka oferuje bowiem bogaty pakiet socjalny, w tym możliwości kształcenia i rozwoju osobistego. Wzrost

skali działalności firmy wiąże się również ze wzrostem potrzeb w zakresie kadry back office w obszarze finansów, personalnym, logistyki, IT, administracji.

Unibep SA oferuje atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty wachlarz świadczeń dodatkowych. Wynagrodzenie podstawowe wzbogacone jest o różne rodzaje premii.

Spółka liczy przede wszystkim na absolwentów uczelni technicznych, osoby o dużym potencjale, pożądanych postawach. Jest firmą ambitną, realizującą coraz ciekawsze projekty, ale także bardzo dbającą o dobrą atmosferę w pracy.

UNIBEP S.A.
ul. 3 Maja 19
17-100 Bielsk Podlaski
www.unibep.pl

open