Home Firmy NAJBOGATSZA NA POLSKIM RYNKU OFERTA STALOWYCH POKRYĆ MODUŁOWYCH I BLACHODACHÓWEK
NAJBOGATSZA NA POLSKIM RYNKU OFERTA STALOWYCH POKRYĆ MODUŁOWYCH I BLACHODACHÓWEK
0

NAJBOGATSZA NA POLSKIM RYNKU OFERTA STALOWYCH POKRYĆ MODUŁOWYCH I BLACHODACHÓWEK

0
0

Firma Blachy Pruszyński prezentuje najbogatszą na polskim rynku ofertę stalowych pokryć modułowych i blachodachówek.

Panele i blachodachówki modułowe to coraz popularniejsze materiały do krycia dachów.

Źródłem powodzenia jest szereg niewątpliwych zalet, wśród których należy wymienić:

  • prosty i szybki montaż
  • ograniczenie odpadów do minimum (nawet przy najbardziej skomplikowanych połaciach)
  • dostępność od ręki
  • łatwy i bezpieczny transport (pokrycia są starannie opakowane na paletach)
  • oryginalne wzornictwo i montaż maskujący wkręty (blachodachówka ARAD Premium)

Wyroby blaszane produkcji firmy Blachy Pruszyński mają 10-15 lat gwarancji, a ich żywotność wynosi od 25 lat (blachy ocynkowane) do 40-50 lat (blachy wielowarstwowe, mające powłokę poliuretanową).

Firma Blachy Pruszyński oferuje do wszystkich blachodachówek niezbędne akcesoria: wkręty, gąsiory i inne obróbki blacharskie, taśmy uszczelniające, farby zaprawkowe oraz blachy płaskie do wykonania nietypowych obróbek dekarskich.

Panele dachowe REGLE  projektowane były głównie z myślą o budynkach drewnianych oraz domach o architekturze w stylu zakopiańskim. Stalowe panele o ciekawych, nieregularnych przetłoczeniach wzbudzają jednak również zainteresowanie inwestorów i właścicieli domów murowanych.  Jest to jedyne pokrycie o takim kształcie produkowane z blachy powlekanej, co wobec konkurencyjnych paneli z posypką czyni je znacznie tańszym. Niski profil, a więc i szeroka powierzchnia krycia (aż 1205 mm szerokości efektywnej) czynią wybór paneli REGLE jeszcze bardziej ekonomicznym. Pokrycie produkowane jest w dwóch doskonałych poliuretanowych powłokach PURMAT i PURLAK z 30-letnią gwarancją.

Blachodachówka modułowa TUR to najnowsza propozycja firmy Blachy Pruszyński, dostępna w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy, nieco surowszy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, najbogatszej na rynku oferty pokryć modułowych. Stalowe panele TUR dostępne są od ręki, gwarantują łatwy transport i idealnie sprawdzają się jako pokrycie dachów o skomplikowanej połaci – ilość odpadów jest minimalna. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów nowe pokrycie dostępne jest również w wariancie tradycyjnym – a więc w postaci arkuszy ciętych na wymiar pod nazwą handlową GRYF.

ARAD Premium to blachodachówka dostarczana jako panele z gotowymi otworami montażowymi, pomyślana w ten sposób aby żaden wkręt nie zakłócił harmonii połaci dachowej. Pokrycie dostępne wyłącznie w powłoce PURMAT z 30-letnią gwarancją.

MODUS Estetika to blachodachówka docinana po krawędzi, dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów. Pokrycie dostępne w powłokach poliester połysk i matowy z 10-letnią gwarancją oraz PURMAT z 30-letnią gwarancją.

Panel Dachowy  NA RĄBEK. Blachy na rąbek stojący są jedną z najstarszych technologii stosowanych w budownictwie. Teraz możemy zaproponować nowoczesne rozwiązanie w tradycyjnym znanym od lat kształcie blach z rąbkiem stojącym.

  • Panele produkowane są na dowolną długość w zależności od potrzeb Klienta.
  • Łączenie paneli odbywa się na zatrzask bez konieczności zaginania rąbka.
  • Każdy panel posiada gotowe otwory montażowe ułatwiające mocowanie do konstrukcji.
  • Zastosowanie wzdłużnego profilowania na panelach ma za zadanie ograniczyć ewentualne pofalowanie powierzchni na skutek rozszerzalności termicznej materiału.

Panele KARO z blachy powlekanej to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy chcą by ich dach wyglądał oryginalnie. Panele dostępne są w powłokach mat gruboziarnisty i PURMAT ale istnieje możliwość wykonania ich w każdej innej powłoce i kolorze z oferty. Montowane na dachach z pełnym deskowaniem na tzw. haftki. Ciekawy kształt tego pokrycia gwarantuje, że cały budynek zyska niepowtarzalny charakter. Panele KARO doskonale prezentują się również jako element kompozycji – w roli obudowy komina, bądź jako pokrycie elewacji (np. obudowa lukarny).  Panele KARO występują w trzech rozmiarach 555, 345 i 245. Ponadto, by ułatwić pracę montażystom, posiadamy w ofercie gotowe panele startowe.

Blachodachówka KRON  jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów. Blachodachówka profilowana jest z blachy dwustronnie ocynkowanej i powlekanej kilkoma warstwami lakieru, co gwarantuje jej długowieczność.

Blachodachówka SZAFIR – Szeroka gama kolorów i możliwość dopasowania blachodachówki do różnych płaszczyzn pozwala na dostosowanie dachu do elewacji i otoczenia. Dzięki produkowaniu arkuszy na konkretną długość odpady ograniczone są do minimum. Ułożenie pokryć blaszanych należy do jednych z najtańszych i najszybszych. Blachodachówki firmy Blachy Pruszyński mają od 10 do 30 lat gwarancji (długość gwarancji zależy od rodzaju powłoki.

Blachodachówka RUBIN należy do najbardziej ekonomicznych pokryć dachowych. Dzięki swej niewielkiej wadze (ok 4,7 kg) nie wymaga zastosowania ciężkiej konstrukcji więźby, co przekłada się m.in. na mniejsze zużycie drewna. Ciężar ma również znaczenie podczas renowacji starych dachów, których konstrukcję nieco już nadszarpnął czas.

 OPTIMA Arad to jedna z propozycji z gamy blachodachówek tradycyjnych – a więc produkowanych na konkretną długość. Arkusze montowane są w prosty sposób za pomocą wkrętów. Piękny, klasyczny kształt OPTIMY nawiązuje do siostrzanych pokryć w wersji modułowej – blachodachówek ARAD Premium i MODUS. OPTIMA doskonale sprawdzi się na prostych, nieskomplikowanych połaciach, gwarantując niewielki odpad materiału i szybki montaż.

Blachodachówka GRYF to opcja dla osób preferujących pokrycia dachowe dostarczane w arkuszach ciętych na wymiar. W tej postaci doskonale nadają sie na dachy o prostej konstrukcji, gdyż ich zastosowanie oznacza oszczędność czasu i mniejsze koszty przy zachowaniu wizualnych zalet blachodachówki panelowej TUR.

open