Home Builder 4Young Engineers AEC DESIGN – LIDER WDROŻEŃ BIM POSZUKUJE TRENERÓW APLIKACJI AUTODESK
AEC DESIGN – LIDER WDROŻEŃ BIM POSZUKUJE TRENERÓW APLIKACJI AUTODESK
0

AEC DESIGN – LIDER WDROŻEŃ BIM POSZUKUJE TRENERÓW APLIKACJI AUTODESK

0
0

AEC Design to firma z wieloletnim stażem, jako Autoryzowany Partner Autodesk, Autoryzowane Centrum Szkoleniowe oraz Autoryzowane Centrum Certyfikacji, już od prawie 20 lat dostarczamy kompleksowe rozwiązania oprogramowania, specjalistycznych usług oraz szkoleń i wdrożeń BIM i PDM.

AEC Design to zespół ekspertów z wieloletnim stażem, dobrze znający specyfikę pracy i potrzeby swoich Klientów z branży architektury, budownictwa, GIS oraz mechaniki i produkcji.

Obecnie, w związku z rozwojem oraz licznymi zleceniami wdrożeń i szkoleń dedykowanych AEC Design poszukuje zewnętrznych trenerów aplikacji Autodesk.

Jeśli znasz program: Inventor, 3ds Max, Advance Steel, Revit Architecture, Revit Instalacje, Revit Structure, Plant 3D lub CFD, Insight, lubisz kontakt z ludźmi, nie obawiasz się publicznych wystąpień przed grupą, zapraszamy do współpracy! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz umowę o dzieło lub umowę na zlecenie. W ramach współpracy oferujemy także szereg dodatkowych szkoleń z innych aplikacji Autodesk, jak i podnoszenie swoich kwalifikacji, co do znajomości programu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres szkolenia@aecdesign.pl

open