Home Biznes i Ludzie CEMEX POLSKA Z NAGRODĄ GŁÓWNĄ W KONKURSIE RAPORTY SPOŁECZNE
CEMEX POLSKA Z NAGRODĄ GŁÓWNĄ W KONKURSIE RAPORTY SPOŁECZNE
0

CEMEX POLSKA Z NAGRODĄ GŁÓWNĄ W KONKURSIE RAPORTY SPOŁECZNE

0
0

XI Konkurs na najlepszy raport społeczny rozstrzygnięty – spośród 44 publikacji, wydanych przez czołowe firmy i organizacje działające w Polsce, najlepszy okazał się Raport zrównoważonego rozwoju CEMEX Polska.

Publikacja zdobyła także Nagrodę Ministra Rozwoju i Finansów oraz Pierwsze wyróżnienie dziennikarzy.

Zapraszamy do lektury wywiadu „Transparentne raportowanie” z Izabellą Rokicką, Dyrektor Komunikacji i Public Affairs, Europa i Polska, Członkiem Zarządu CEMEX Polska, na temat przygotowywania zwycięskiego raportu.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 10 października w Centrum Prasowym PAP. Najlepsze raporty wyłoniono w siedmiu kategoriach. Jury przyznało Nagrodę główną, Nagrodę za najlepszy debiut i Nagrodę za najlepszy raport organizacji pozabiznesowej. Swoje wyróżnienia przyznali także: Minister Rozwoju i Finansów, Giełda Papierów Wartościowych, dziennikarze oraz internauci.

Wśród wyróżnionych firm znalazł się również Budimex SA, który otrzymał nagrodę Giełdy Papierów Wartościowych oraz Lafarge, który został uznany za Najlepszy debiut w opinii Jury oraz otrzymał Drugie wyróżnienie dziennikarzy. Serdecznie gratulujemy!

Konkurs Raporty Społeczne został zorganizowany po raz 11. Jego celem jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu (CSR), zrównoważonego rozwoju, ochrony środowiska i zaangażowania społecznego. Wyróżnienia w konkursie otrzymują przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność, biorąc pod uwagę interes społeczeństwa i środowiska, a także potrafią w sposób jasny, przejrzysty i wiarygodny zaprezentować swoje dokonania w publikowanych raportach.

Organizatorami konkursu Raporty Społeczne są: Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte. Patronat nad wydarzeniem objęło m.in. Ministerstwo Rozwoju i Ministerstwo Finansów.

open