Home News DESIGN 4 SENSES – UNIKATOWE PRODUKTY
DESIGN 4 SENSES – UNIKATOWE PRODUKTY
0

DESIGN 4 SENSES – UNIKATOWE PRODUKTY

0
0

Unikatowe, nieszablonowe rozwiązania, niecodzienny design, perfekcyjna forma i faktura – każdego dnia w naszej pracy poszukujemy materiałów, które wyniosą nasze projekty na wyższy poziom i spełnią, a nawet przekroczą oczekiwania naszych klientów.

To również dzięki topowym produktom i rozwiązaniom technologicznym, nasze prace mają szansę wybić się spośród otaczającej nas architektury, zostać dostrzeżone i docenione zarówno przez środowisko architektów, ale przede wszystkim przez postronnego obserwatora.

Gdzie szukać takich produktów, skąd pozyskać informacje o ich szczególnych właściwościach i możliwościach dopasowania ich do potrzeb naszego projektu? Odpowiedź znajdziemy np. podczas zbliżających się targów budownictwa i architektury BUDMA, w trakcie których funkcjonować będzie specjalna strefa pokazowa Design 4 Senses. Strefa będzie miała za zadanie wprowadzić targowych gości w niecodzienny świat pełen zmysłowych doznań.

Design 4 Senses znajdzie się w centralnej części targów budowlanych BUDMA – obok niej nikt nie przejdzie obojętnie! To tutaj architekci, projektanci, inwestorzy, wszyscy Goście BUDMY znajdą ogromną dawkę inspiracji i wiedzy. Design 4 Senses zaprezentuje unikatowe, ekskluzywne propozycje produktowe takich marek jak m.in. Alusky, Alucomposites, Fakro, Hörmann, Röben czy również Schody Marchewka. Jednym słowem strefa Design 4 Senses to idealne miejsce do prezentacji produktów z najwyższej półki, warto zatem znaleźć się w gronie topowych marek i przedstawić swoja ofertę w tej wyróżnionej przestrzeni targów BUDMA.

To właśnie w obszarze strefy Design 4 Senses będziemy mieli możliwość poznania niezwykłych właściwości prezentowanych produktów, zaawansowanej technologii, ale także doskonałej formy i nieszablonowego designu, które spełnią najwyższe wymagania każdego projektu.

open