Home Aktualności KARCHER – NIEZASTĄPIONE W BRANŻY INSTALACYJNEJ
KARCHER – NIEZASTĄPIONE W BRANŻY INSTALACYJNEJ
0

KARCHER – NIEZASTĄPIONE W BRANŻY INSTALACYJNEJ

0
0

Uniwersalne odkurzacze NT Tact marki Kärcher są niezastąpione w branży instalacyjnej, remontowej i budowlanej, gdzie mamy do czynienia z licznymi zanieczyszczeniami oraz dużą ilością pyłu klasy L i M. Dzięki systemowi Tact odkurzacze zachowują dużą siłę ssania, filtr odkurzacza jest na bieżąco oczyszczany, a odkurzacz może pracować bez przerw nawet w najtrudniejszych warunkach.

Firma Kärcher wprowadziła właśnie na rynek nowe modele odkurzaczy z systemem Tact. System działa w ten sposób, że w stałych odstępach czasu filtr jest automatycznie przedmuchiwany silnym strumieniem powietrza zwrotnego, dzięki czemu nie zatyka się nawet podczas intensywnej pracy. Aby sprostać trudnym warunkom na budowie i podczas remontów, odkurzacze NT Tact zostały wyposażone w wytrzymałe obudowy, wzmocnione zbiorniki na zanieczyszczenia oraz specjalnie zaprojektowane zderzaki. Transport odkurzaczy umożliwiają solidne uchwyty oraz metalowe koła. Nowe odkurzacze posiadają również specjalne pojedyncze pokrętło do obsługi funkcji urządzenia i trybów pracy, jest to tzw. koncepcja EASY. Narzędzia i inne przedmioty mogą być bezpiecznie przechowywane na obudowie urządzenia, a przewidziane na nie miejsce zostało pokryte dodatkowo warstwą gumy. Narzędzia można przymocować, korzystając z dostępnych punktów kotwiczenia.

Doskonałe osiągi

Odkurzacze NT Tact wyposażone są standardowo w węże ssące o średnicy 35 mm (DN 35). To poprawia przepływ powietrza i redukuje możliwość zablokowania węża przez zassane zanieczyszczenia o dużej objętości.

Płaski, łatwy w montażu i demontażu filtr główny

Wszystkie nowe odkurzacze NT Tact posiadają płaski filtr falisty w kasecie. Dzięki temu łatwo go wymienić. Dodatkowo filtr można włożyć do kasety tylko w jeden sposób, a jego uszczelka jest zawsze prawidłowo dociśnięta. Wszystkie odkurzacze NT Tact są certyfikowane do zbierania pyłu klasy L, co oznacza 99% wydajność w jego filtracji (zgodnie z normą EN 60335-2-69).

Poprawione modele

Nowe modele to wydajne i skuteczne urządzenia, które dzięki systemowi Tact radzą sobie z dużymi ilościami pyłu klasy L i M, jaki spotykamy w pracach instalacyjnych oraz budowlanych. Odkurzacze te mogą także zbierać płyny, co sprawia, że zakres ich zastosowań zwiększa się. Wszystkie modele posiadają także gniazdo do podłączenia elektronarzędzi i pojemne zbiorniki. W wyposażeniu standardowym odkurzaczy są dwie ssawki: podłogowa oraz szczelinowa, a także torebka flizelinowa, automatyczny wyłącznik przy maksymalnym poziomie zebranej cieczy, automatyczny system włączania i wyłączania przez elektronarzędzie, płaski filtr falisty, system Tact oraz listwa odbojowa. Dodatkowo wybrane modele posiadają wąż spustowy (olejoodporny) oraz uchwyt prowadzący.

open