Home News XXVIII MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW ARCHITEKTÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBARDZIE
XXVIII MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW ARCHITEKTÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBARDZIE
0

XXVIII MISTRZOSTWA POLSKI ARCHITEKTÓW ARCHITEKTÓW W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM I SNOWBARDZIE

0
0

XXVIII Mistrzostwa Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie – Ski Archi Cup 2019. W pierwszy weekend marca 2019 (1-3.03.2019) odbędzie się XXVIII edycja Mistrzostw Polski Architektów w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Sportowa część imprezy odbędzie się na stokach Stacji Jurgów, natomiast równie atrakcyjna część towarzyska będzie miała miejsce w obiekcie Grand Stasinda w Bukowinie Tatrzańskiej.

Ski Archi Cup, bo tak w skrócie nazywane są Mistrzostwa, to największe ogólnopolskie wydarzenie zimowe dla architektów, którego początki sięgają lat 80., kiedy to Klub Architektów Narciarzy i Tenisistów zebrał środowisko na pierwszą edycję tych zawodów.

Oprócz zmagań o tytuły najlepszych narciarzy i snowboardzistów w różnych kategoriach wiekowych, uczestnicy będą korzystali z bogatego programu towarzyszącego, wypełnionego konkursami z nagrodami, ciekawymi spotkaniami oraz pełnymi atrakcji wieczorami towarzyskimi.

Zapisy startują w poniedziałek 26.11.2018 na stronie www.skiarchicup.pl . UWAGA – lista startowa na edycję 2018 zapełniła się po kilku godzinach!

open