Home IT&BIM ORGADATA NA TARGACH BAU 2019
ORGADATA NA TARGACH BAU 2019
0

ORGADATA NA TARGACH BAU 2019

0
0

Firma Orgadata wykorzystała ten czas, by po raz kolejny potwierdzić, że wyznacza trendy, pokazując współczesny świat oprogramowania niezbędnego do udanej pracy – LogiKal 12 i LogiKal MES.

Organizowane w trakcie tragów pokazy nowej odsłony programu – LogiKal 12 oraz najnowocześniejszej kontroli produkcji – LogiKal MES, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a Orgadata po raz kolejny udowodniła, że przyszłość należy do pracy bezpapierowej. O LogiKal 12 zdradzimy tylko tyle, że to synonim szybkości i przejrzystości, czyli ukłon w stronę wygody pracy użytkownika. Orgadata dostosowała nową wersję programu do interfejsu programów pakietu Office, dzięki czemu użytkownik pracuje w znanym sobie środowisku, co skraca czas nauki oprogramowania i szukania potrzebnych funkcji. Drugim głównym punktem prezentacji targowych był LogiKal® MES, który kontroluje, optymalizuje i w efekcie usprawnia wszystkie procesy i etapy produkcyjne. Pozwala na cyfryzację produkcji oraz lepszą organizację pracy, dzięki wyświetlaniu niezbędnych informacji na terminalach przy stanowiskach czy obsługę kodów kreskowych. Umożliwia pracę nad konstrukcjami i zamówieniami na kilku stanowiskach pracy jednocześnie, przesyłając informacje w czasie rzeczywistym, bezpośrednio z programu LogiKal® do terminali. Można więc ułożyć produkcję tak, aby osiągnąć maksymalne rezultaty przy wykorzystaniu posiadanych maszyn produkcyjnych i personelu.

Tegoroczne targi nie byłyby kompletne bez tradycyjnej imprezy na stanowisku Orgadata. Patrząc na tłum rozbawionych gości, wśród których byli zarówno klienci, jak i partnerzy firmy, można przypuszczać, że zostanie ona zapamiętana na długo. Wśród gwaru rozmów, wyraźne były polskie akcenty, co po raz kolejny dowodzi, że polski rynek docenia innowacje firmy Orgadata.

open