Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JERZY ŚWINIAŃSKI, KELLER POLSKA SP. Z O.O.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JERZY ŚWINIAŃSKI, KELLER POLSKA SP. Z O.O.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – JERZY ŚWINIAŃSKI, KELLER POLSKA SP. Z O.O.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018!

 

 

Jerzy Świniański
Dyrektor Handlowy,
Keller Polska Sp. z o.o.

 

 

Jerzy Świniański po ukończeniu studiów podjął na Politechnice Gdańskiej pracę naukową zwieńczoną w roku 1990 pracą doktorską w dziedzinie geotechniki. Następnie przez kilka lat wykonywał pracę naukowo-badawczą w Instytucie Mechaniki Gruntów i Skał Uniwersytetu Karlsruhe w Niemczech. Po powrocie do Polski w roku 1999 podjął pracę w Keller Polska, początkowo na stanowisku Kierownika Oddziału w Gdyni, a następnie od roku 2007 Dyrektora Technicznego. Od roku 2014 pełni obowiązki Dyrektora Handlowego i Prokurenta Keller Polska, wykorzystując z sukcesem w pionie sprzedaży swoje doświadczenie techniczne.

W okresie niespełna dwudziestu lat pracy w Keller Polska Jerzy Świniański uczestniczył w projektowaniu i realizacji wielu zadań geotechnicznych, jak również bezpośrednio nadzorował szereg kluczowych projektów, w tym podczas realizacji takich inwestycji, jak np. rozbudowa Rafinerii Lotos w Gdańsku, budowa dróg A1, A2, S7 czy modernizacja linii kolejowych E30 oraz E65. Od roku 2007 nadzoruje z sukcesem również funkcjonowanie systemu oceny i zarządzania ryzykiem w Keller Polska, a od roku 2017 także wdrożenie nowego systemu Keller Dynamics, obejmującego CRM, analizę ryzyka i zarządzanie kontraktami.

Keller Polska Sp. z o.o. należy do Firmy Keller Group plc z siedzibą w Londynie. Jest wiodącym koncernem międzynarodowym w zakresie geotechniki, notowanym na Giełdzie Londyńskiej. Firma Keller istnieje od 1860 roku i aktualnie działa w Europie, USA, Ameryce Południowej, Afryce, Azji oraz Australii – łącznie w ponad 40 krajach świata. Świadczy profesjonalne usługi geotechniczne z zachowaniem jak najniższego ryzyka dla klientów i pracowników.

Sukcesem firmy Keller Polska jest to, że dzięki zaangażowaniu kadry i pracowników została stworzona firma geotechniczna, która od wielu już lat jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku geotechnicznego, oferującym najszerszy zakres usług. Ponadto w ostatnich 3 latach, dzięki wysokiej kulturze technicznej, szerokiej palecie technologii, jak również wyróżniającym się wynikom biznesowym, okazała się jedną z najlepszych ze 180 spółek w całej Grupie Keller na świecie. Szczególnie cenny jest przy tym fakt, że wraz z rozwojem firmy udało się uzyskać duży stopień zaangażowania i wysoką ocenę firmy ze strony jej pracowników, co między innymi potwierdziło przyznanie Keller Polska prestiżowego wyróżnienia dla najlepszego pracodawcy roku.


Fot. arch. Keller Polska Sp. z o.o.

open