Home Builder Awards OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DARIUSZ KARASIŃSKI DYREKTOR GENERALNY, FABRYKA STYROPIANU ARBET SP.J.
OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DARIUSZ KARASIŃSKI DYREKTOR GENERALNY, FABRYKA STYROPIANU ARBET SP.J.
0

OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2018 – DARIUSZ KARASIŃSKI DYREKTOR GENERALNY, FABRYKA STYROPIANU ARBET SP.J.

0
0

Na początku bieżącego roku nagrodziliśmy liderów rynku budowlanego za ich sukcesy w 2018 roku. Wszyscy tegoroczni laureaci mogą pochwalić się osiągnięciami, które wypracowały zespoły kompetentnych i zaangażowanych pracowników, zarządzane przez najlepszych managerów – Osobowości Branży 2018! W niniejszym numerze prezentujemy laureatów tego prestiżowego wyróżnienia.

Dariusz Karasiński branżę i Fabrykę Styropianu ARBET zna od 20 lat. Jest szczerze zaangażowany w propagowanie dobrych praktyk w biznesie i promocję jakości w branży izolacyjnej. To także laureat wielu nagród menadżerskich.

FS ARBET jest w 100% polską spółką, zbudowaną przez fachowców i dla fachowców. Dzięki uważnemu wsłuchiwaniu się w potrzeby krajowego rynku – od inwestorów, przez firmy wykonawcze, po doświadczonych handlowców – Fabryka stała się wiodącym producentem styropianu. ARBET rozwija się również na rynkach zagranicznych. Początkowo firma działała lokalnie w Koszalinie, dziś ma 5 zakładów produkcyjnych. Produkty ARBET – PRAWDZIWY STYROPIAN – czyli płyty styropianowe dla budownictwa, bloki styropianowe oraz kształtki – wytwarzane są w Koszalinie, Golubiu-Dobrzyniu, Czachorowie k. Gostynia, Jaśle oraz Przodkowie k. Gdańska. ARBET w każdym zakładzie ma własne laboratoria, realizujące program Zakładowej Kontroli Produkcji.

Największym osiągnięciem Prezesa Dariusza Karasińskiego jest stabilny rozwój i niezachwiana, mocna pozycja na rynku. Dzięki niemu firma utrzymuje wysokie standardy oferowanych produktów. Nie bez znaczenia jest również budowanie dobrych relacji międzyludzkich. Sukces Fabryki to wielkie osiągniecie całego zespołu, który dla niej pracuje.

open