Home LATO JAKOŚCI LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW -KLIMAS WKRĘT-MET
LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW -KLIMAS WKRĘT-MET
0

LATO JAKOŚCI 2019 – FORUM LIDERÓW -KLIMAS WKRĘT-MET

0
0

Wieloetapowa kontrola jakości wyrobów.

Firma Klimas Wkręt-met jest ukierunkowana na ciągłe doskonalenie swoich wyrobów na każdym etapie produkcji. Produkty przechodzą szereg szczegółowych i drobiazgowych testów. Badane są m.in. nośności łącznika przy użyciu maszyny wytrzymałościowej, badania w komorach solnych czy badanie na obciążenie osiowe. Wśród testowanych parametrów brane pod uwagę są m.in.: długość, średnica rdzenia, średnica gwintu, rozmiar łba, wykonanie gniazda, skok i długość gwintu oraz wiele innych elementów finalnie składających się na produkt, który musi być zgodny z przyjętym wzorcem produkcyjnym. Jakość produktów Klimas Wkręt-met jest jednym z priorytetów przedsiębiorstwa.Firma systematycznie inwestuje w rozbudowę działu kontroli
jakości, którego głównym celem jest zapewnienie produktów najwyższej jakości oraz dbałość o stałą powtarzalność produktów zgodnie z przyjętymi wzorcami. Działania te ukierunkowane są na to, aby zapewnić odpowiedni poziom jakościowy produktów, który przekłada się również na aspekty bezpieczeństwa.

Aby trwale utrzymać ten kierunek, firma wprowadziła System Zarządzania Jakością, uzyskując i od wielu lat utrzymując certyfikat normy ISO 9001:2008. Wypełnianie wymogów tej normy jest związane z licznymi kontrolami, które potwierdzają wysoki poziom funkcjonowania firmy na wszystkich etapach jej działania.

open