Home Architecture Design CZWARTA EDYCJA TARGÓW WNĘTRZ WARSAW HOME JUŻ WKRÓTCE
CZWARTA EDYCJA TARGÓW WNĘTRZ WARSAW HOME JUŻ WKRÓTCE
0

CZWARTA EDYCJA TARGÓW WNĘTRZ WARSAW HOME JUŻ WKRÓTCE

0
0

Polska jest szóstym producentem mebli na świecie, zajmuje też trzecie miejsce w ich eksporcie. To nie przypadek, że musiały tu powstać jedne z największych w Europie targów wnętrz. Czwarta edycja Warsaw Home odbędzie się już 3 października i potrwa cztery dni.

Uczestniczy w nich cała branża
W ciągu trzech lat biznesowe targi Warsaw Home stały się wydarzeniem, na którym po prostu trzeba być. Dziś mówi o nich cała branża: projektanci, architekci, a także coraz częściej deweloperzy, właściciele hoteli, restauracji i innych przestrzeni publicznych, które trzeba wyposażyć. Spotykają się tu wszyscy spragnieni nowości ze świata designu i architektury. Biorą udział w wykładach, warsztatach, wystawach i konsultacjach.

Skala targów rośnie z każdym rokiem. W 2018 roku na wydarzenie przybyło 67 325 osób z sześćdziesięciu pięciu krajów, co stawia je w jednym rzędzie obok takich branżowych imprez jak Salone Del Mobile w Mediolanie czy Maison & Objet w Paryżu.

Warsaw Home to nie tylko targi, na które można przyjść i pooglądać designerskie meble, a potem nawiązać relacje biznesowe z wystawcami. To przede wszystkim miejsce pełne inspiracji.

Gwiazdy designu zaświecą w jednym miejscu
Organizatorzy wydarzenia co roku zapraszają głośne nazwiska z branży do wystąpienia na scenie Design Forum. Podczas poprzednich edycji wśród gwiazd znaleźli  m.in. Giulio Cappellini, Nika Zupanc czy Tom Dixon.

open