Home News DAKO ŚWIĘTUJE 25 LAT!
DAKO ŚWIĘTUJE 25 LAT!
0

DAKO ŚWIĘTUJE 25 LAT!

0
0

Rok 2019 jest dla marki DAKO wyjątkowy! W tym roku czołowy polski producent stolarki otworowej świętuje 25-lecie istnienia oraz międzynarodowy sukces marki.

DAKO to od 1994 roku lider na polskim rynku stolarki otworowej, ponadto już ponad połowa produktów marki dystrybuowana jest na rynki zagraniczne,  ciesząc się uznaniem klientów z całego świata. Historia marki to przykład polskiego przedsiębiorstwa, które postanowiło oprzeć swe filary na wysokiej jakości, która pozwoliła DAKO osiągnąć międzynarodowy sukces i do dziś pozostaje jednym ze znaków rozpoznawczych marki.

Zwieńczeniem obchodów 25 urodzin DAKO była uroczysta Gala Jubileuszowa, która odbyła się 13 września 2019 roku w hotelu Double Tree by Hilton w Krakowie. Goście z Francji, Włoch, Belgii czy Niemiec, Partnerzy Biznesowi, Dostawcy, Pracownicy i Rodzina – wszyscy wspólnie z DAKO świętowali sukces firmy i jej spektakularny rozwój. Efektowna prezentacja multimedialna przybliżyła zebranym Gościom historię marki a moc wrażeń muzycznych zapewniła gwiazda wieczoru – Kayah. Był też urodzinowy tort, mnóstwo ciepłych słów i deklaracje, że DAKO ostatniego słowa jeszcze nie powiedziało i ciągle ma ochotę na więcej.

Gratulujemy fantastycznego eventu i życzymy dalszych sukcesów!

open