Home Builder Exclusive DLA BIURA, DLA DOMU – UNIWERSALNIE
DLA BIURA, DLA DOMU – UNIWERSALNIE
0

DLA BIURA, DLA DOMU – UNIWERSALNIE

0
0

Noti to producent oryginalnych siedzisk: komfortowych sof, foteli, krzeseł, stołków i stolików. Wszystkie one powstają we współpracy z najlepszymi polskimi projektantami. Balma produkuje meble łączące w sobie wysoką jakość, ergonomię i unikalny design. W projektowanych przestrzeniach estetyka spotyka funkcjonalność, a design biura realnie wpływa na wzrost wydajności pracy.

W obu firmach nieustannie poszukuje się nowych rozwiązań i bacznie obserwuje rynek. W produkcji wykorzystywane są zaawansowane technologie pozwalające na tworzenie niepowtarzalnych w formie produktów o wysokiej jakości. Wiele elementów mebli wykonywanych jest ręcznie, co wiąże się z dbałością o detal, który tworzy charakterystyczny rys każdej kolekcji.
Materiały dobierane są z wielką starannością. Przy tworzeniu mebli tapicerowanych Noti sięga po tkaniny najlepszych świato-wych producentów – o wyjątkowej fakturze i oryginalnej kombinacji splotów w pięknej palecie kolorystycznej.

Meble Noti doskonale sprawdzają się w przestrzeniach publicznych, w biurach oraz wnętrzach domowych. Oferta marki jest uniwersalna i ponadczasowa, a produkty pojawiają się w projektach wnętrz nie tylko w Polsce.
Producenci mebli wciąż szukają nowych rozwiązań technologicznych, materiałów i pomysłów. Poszerzają oraz uzupełniają ofertę, wychodząc poza meble tapicerowane. Dobrym przykładem w Noti jest kolekcja LOPP projektu Pawlak&Stawarski – wykonane z litego drewna biurko, sekretarzyk i toaletka.

Z myślą o większych przestrzeniach i miejscach publicznych powstała najnowsza kolekcja SONA, zaprojektowana przez Maję Ganszyniec/Studio Ganszyniec. To system mebli modułowych pozwalający na skomponowanie dowolnego układu: od jednoosobowego siedziska do pracy mobilnej przez strefę spotkań, wyspę do odpoczynku w dużych przestrzeniach po ciąg siedzisk w wąskich korytarzach.

Wśród nowości Balma znajdziemy regał Balma STEPPS projektu Piotra Kuchcińskiego, umożliwiający dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu: biurowym, mieszkalnym czy publicznym, oraz system geometrycznych metalowych kwietników Balma Floo (proj. Aleksandra Hyz, Aleksandra Mętlewicz) służący do organizacji pracy biurowej i do eksponowania roślin w biurach.

Firmy Noti i Balma współpracowały z Medusa Group przy realizacji m.in. TechPark Kanlux. Dawna stołówka wojskowa została zaadaptowana na centrum biurowo-technologiczno-ekspozycyjne dla producenta rozwiązań sektora oświetleniowego. W tym miejscu znajdują się projekty Balma: komfortowe meble z systemu Balma PLUS, minimalistyczne stoły konferencyjne SIMPLIC, meble pracownicze G4, praktyczne kontenery K2 czy funkcjonalne szafy J_SYSTEM.

Z kolei meble Noti współtworzą niezwykle oryginalne biuro Q22 w Warszawie. Wykorzystano tu krzesła Mishell oraz stołki z kolekcji Trefle. Meble tej marki obecne są także w aranżacji strefy wejściowej na parterze budynku ING Banku Śląskiego w Katowicach – w kawiarni można usiąść na fotelach z kolekcj Mamu.

ENGLISH VERSION

open