Home News POMAGANIE LEŻY W NASZEJ NATURZE
POMAGANIE LEŻY W NASZEJ NATURZE
0

POMAGANIE LEŻY W NASZEJ NATURZE

0
0

Grupa BUMA – krakowska firma deweloperska bardzo chętnie angażuje się w akcje charytatywne i  podejmuje działania, które zbliżają ją do lokalnej społeczności. Takie podejście zakłada dbałość o dobre relacje oraz wsłuchiwanie się w potrzeby swojego otoczenia.

I tym razem, w tym trudnym dla wszystkich okresie Grupa BUMA nie pozostaje obojętna na codzienną walkę personelu medycznego zmagającego się z epidemią koronowirusa. Aby wspomóc Szpital Uniwersytecki w Krakowie Grupa BUMA przekazała 80 0a00 zł na zakup niezbędnych środków ochronnych. Dodatkowo firma zakupiła dla personelu szpitala 10 000 maseczek ochronnych. Ta wyjątkowa sytuacja dotyczy nas wszystkich, szczególnie teraz musimy wspólnie działać na rzecz ochrony naszej społeczności. Żadne materialne wsparcie nie odda ogromnego szacunku, jakim darzymy lekarki, lekarzy, pielęgniarki, pielęgniarzy, salowe i wszystkich pozostałych pracowników służby zdrowia walczących z COVID-19 mówi Konrad Dziewoński, prezes Grupy BUMA.

Grupa BUMA od lat stara się wspierać ogólnopolskie akcje pomocy, a jej pracownicy chętnie angażują się działalność charytatywną. Firma aktywnie wspiera m.in. działalność Fundacji Poland Business Run. W 2017 roku BUMA przekazała na rzecz Fundacji dwa lokale usługowe na jednym z wybudowanych przez nią osiedli mieszkaniowych, z przeznaczeniem pod pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacyjne. Pracownicy Grupy BUMA  cyklicznie biorą udział w organizowanym przez Fundację biegu charytatywnym w Krakowie i we Wrocławiu. Grupa Buma wspiera swoją opieką także rodzinny dom dziecka w Krakowie dbając, aby do jego podopiecznych trafiały wyprawki szkolne oraz paczki świąteczne.

open