Home Realizacje MCKB sp. z o. o. realizuje dla Uma Investments sp. z o. o. przebudowę i rozbudowę budynku produkcyjno-magazynowego
MCKB sp. z o. o. realizuje dla Uma Investments  sp. z o. o. przebudowę i rozbudowę budynku produkcyjno-magazynowego
0

MCKB sp. z o. o. realizuje dla Uma Investments sp. z o. o. przebudowę i rozbudowę budynku produkcyjno-magazynowego

0
0

MCKB sp. z o. o. realizuje dla Uma Investments  sp. z o. o. przebudowę i rozbudowę budynku produkcyjno-magazynowego w Kutnie  o łącznej powierzchni 22 100 m2.

„Jestem dumny z tego, iż nasza firma jest częścią największego w historii Kutna projektu inwestycyjnego. Współpraca z takim inwestorem jak Kellogg’s to dla nas zaszczyt i ogromne wyzwanie.”, mówi Piotr Grabowicz, prezes zarządu MCKB.

Prace rozpoczęły się w listopadzie 2019 r. Planowany termin zakończenia inwestycji to styczeń 2021 r.

„Zakończyliśmy montaż konstrukcji żelbetowej prefabrykowanej. Obecnie trwa montaż konstrukcji stalowej dachów, pokrycia dachu i elewacji. Prowadzone są prace murowe. Wykonujemy także podbudowy pod posadzki z instalacjami podposadzkowymi. Naszym kolejnym celem jest zamknięcie budynku wraz z wykończonymi posadzkami i ścianami do końca lipca i umożliwienie Inwestorowi rozpoczęcie prac montażowych technologii”, mówi Michał Kabaciński, kierownik projektu.

MCKB Sp. z o. o. jest jednym z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce. Firma specjalizuje się w wykonawstwie zaawansowanych technologicznie obiektów przemysłowych, logistycznych i komercyjnych. Od 2019 r. jest Członkiem Zrzeszonym Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie.

Uma Investments sp. z o.o. to spółka należąca do grupy kapitałowej Kellogg Company. W zakładzie w Kutnie produkowane są chipsy Pringles. Kellogg Company jest wiodącym światowym producentem płatków śniadaniowych i przekąsek, z siedzibą w Battle Creek, w stanie Michigan. Firma została założona w 1906 r. Jej produkty są dystrybuowane w ponad 180 krajach.

open