Home PATRONATY NADCHODZI BIM WEEK! PRZYGOTUJ SIĘ NA TYDZIEŃ Z TECHNOLOGIĄ BIM!
NADCHODZI BIM WEEK! PRZYGOTUJ SIĘ NA TYDZIEŃ Z TECHNOLOGIĄ BIM!
0

NADCHODZI BIM WEEK! PRZYGOTUJ SIĘ NA TYDZIEŃ Z TECHNOLOGIĄ BIM!

0
0

Firma TMSYS Sp. z o.o. zaprasza  do udziału w wirtualnej konferencji dla branży budowlanej pt. BIM Week – Tydzień z technologią Building Information Modeling, która odbędzie się w dniach 22-26.06.2020 r.

Dla uczestników przygotowano 10 webinariów, indywidualne konsultacje (online i telefoniczne) oraz zniżki na zakup i wdrożenie oprogramowania dla architektów, konstruktorów i projektantów instalacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych technologią BIM, a w szczególności do tych, którzy rozważają wdrożenie technologii od podstaw i poszukują solidnego know how.

Program konferencji online BIM Week

  1. BIM dla początkujących
  2. Allplan jako baza dla projektu
  3. Przygotowanie komponentów Autodesk Revit do użycia w świecie Open BIM
  4. Wirtualny spacer / Jakie korzyści płyną z wykorzystania VR
  5. Dynamo jako narzędzie do zarządzania informacją w modelu
  6. Współpraca Architekt – Konstruktor na podstawie pliku IFC
  7. Współpraca oprogramowania Autodesk Revit z formatem IFC
  8. PLANBAR i TIM do projektowania i produkcji konstrukcji prefabrykowanych
  9. Konstrukcje stalowe i analiza konstrukcji w BIM
  10. Skanery wielkogabarytowe / jak zoptymalizować inwentaryzacje nietypowych budynków

Dodatkowo w czasie trwania wirtualnej konferencji (22.06.2020 r.)  dla wszystkich zainteresowanych technologią BIM uruchomiona zostanie infolinia z konsultantami. Specjaliści będą odpowiadać na pytania dotyczące wdrażania nowych rozwiązań, szkoleń i certyfikacji, a także udzielać rad z zakresu zasad i dobrych praktyk związanych z BIM.

Partroni konferencji
Patronami wydarzenia są Builder Polska, wiodący miesięcznik dla budownictwa, architektury i biznesu od ponad 20  lat, BIMPlatform – autoryzowany partner Precast-Software Engineering GmbH, Stowarzyszenie Klaster technologii informatycznych w Budownictwie oraz Blubim Building Solutions – wiodąca w branży firma wdrożeniowa BIM.

Więcej informacji
Więcej informacji na temat wydarzenia, szczegółowy program konferencji oraz formularz rejestracji znajdziesz na stronie: https://bimweek.carrd.co/

 

open