Home News SEEK SCAN – automatyczny pomiar temperatury ciała
SEEK SCAN – automatyczny pomiar temperatury ciała
0

SEEK SCAN – automatyczny pomiar temperatury ciała

0
0

SEEK SCAN to automatyczny, przenośny system obrazowania termicznego zaprojektowany do szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury ciała i wykrywania osób z gorączką.

Tanie i skuteczne rozwiązanie rekomendowane do miejsc natężonego ruchu ludzi: do szpitali, galerii handlowych i usługowych, biurowców, firm, urzędów i innych budynków użyteczności publicznej. W ciągu paru sekund SEEK SCAN automatycznie wykrywa i identyfikuje twarz i wyświetla szacunkową temperaturę ciała. W przypadku wykrycia osoby z podwyższoną ciepłotą ciała, uruchamia alarm wizualny i/lub dźwiękowy. Dzięki zastosowaniu stałego źródła ciepła (patent producenta), SEEK SCAN gwarantuje dokładność pomiaru jak termometr na podczerwień, na poziomie ± 0,3°C, ale z zachowaniem zalecanej, bezpiecznej odległości. Dodatkowo umożliwia zmianę współczynnika konwersji temperatury skóry na temperaturę ciała, co pozwala uwzględnić indywidualne warunki środowiskowe panujące w miejscu pomiaru.

Cena: 9900 zł z VAT

Dystrybutor: Fire-Max Sp. z o.o. – wyłączny dostawca na rynek europejski produktów amerykańskiej firmy Seek Thermal, takich jak: SEEK SCAN, SEEK SHOT PRO, SEEK FIREPRO, SEEK SHIELDPRO.

Producent: Seek Thermal – od 40 lat zajmuje się konstruowaniem rozwiązań z dziedziny termowizji dla rynku bezpieczeństwa publicznego, jeden z największych dostawców kamer na świecie.

open