Home Biznes i Ludzie GRUPA ALSTAL WYRÓŻNIONA GODŁEM „TERAZ POLSKA”
GRUPA ALSTAL WYRÓŻNIONA GODŁEM „TERAZ POLSKA”
0

GRUPA ALSTAL WYRÓŻNIONA GODŁEM „TERAZ POLSKA”

0
0

Do prestiżowego grona firm nagrodzonych godłem „Teraz Polska” dołączyła grupa ALSTAL. Potentat na krajowym rynku budowlanym ma na swoim koncie m.in. budowę sopockiej Opery Leśnej czy Term Maltańskich w Poznaniu. W Szczecinie grupa wznosi właśnie ogromny kompleks basenowy.

Wyróżnienie z rąk Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy odebrali osobiście Jarosław Szczupak, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana, oraz Brygida Grzegorz, Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana. – Jestem zaszczycony, że przyznano nam nagrodę za usługę generalnego wykonawstwa i budownictwa. Godło „Teraz Polska” traktujemy jako dowód uznania naszej ciężkiej i ambitnej, ponad 40-letniej działalności na rynku – mówi przedsiębiorca.

Kropla drąży skałę
Historia firmy to gotowy materiał do nauki dla studentów zarządzania. Choć trudno w to uwierzyć, grupa ALSTAL wystartowała w 1976 roku jako niewielki zakład ślusarski pod Inowrocławiem. Gdy Alojzy Szczupak zatrudniał pierwszego pracownika, nie mógł spodziewać się, że 44 lata później jego syn będzie tworzył giganta branży budowlanej.

Fot. arch. ALSTAL Grupa Budowlana


UWAGA

Całość dostępna za darmo w wersji cyfrowej!
Aktualny numer magazynu Builder, numery archiwalne oraz pozostałe publikacje z Biblioteki Buildera do pobrania bezpłatnie w wersji cyfrowej: na urządzenia mobilne (tablet, smartfon) w bezpłatnej aplikacji Builder Polska dostępnej w App StoreGoogle Play; do przeglądania na komputerach w dowolnej przeglądarce na stronie e.buildercorp.pl.

open