Home News BENTLEY OTWIERA PEŁNY DOSTĘP DO APLIKACJI
BENTLEY OTWIERA PEŁNY DOSTĘP DO APLIKACJI
0

BENTLEY OTWIERA PEŁNY DOSTĘP DO APLIKACJI

0
0

Firma Bentley otwiera pełny dostęp do aplikacji  LEGION Simulator i OpenBuildings Station Designer oraz rezygnuje z opłat za subskrypcję do 30 września, aby pomóc zarządcom budynków i obiektów sprostać wymogom dystansu społecznego.

Firma Bentley Systems, Incorporated, światowy lider specjalizujący się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań w zakresie nowoczesnego oprogramowania i usług cyfrowych bliźniaków wspierających projektowanie, budowę i eksploatację infrastruktury, ogłosiła otwarcie dostępu do swoich aplikacji LEGION Simulator i OpenBuildings Station Designer, w tym rezygnację z nowych opłat za subskrypcję do 30 września 2020 r. Umożliwi to włączenie metodologii symulacji ruchu pieszych do pracy zespołów odpowiedzialnych za planowanie, projektowanie i obsługę obiektów.

W czasach, w których dystansowanie społeczne i zarządzanie tłumem należą do najbardziej dyskutowanych kwestii na całym świecie, oprogramowanie OpenBuildings Station Designer i LEGION Simulator może pomóc właścicielom, firmom planistycznym i projektowym oraz zarządcom obiektów w tworzeniu modeli, symulacji ruchu tłumu, analizie ruchu pieszych i optymalizacji wykorzystania przestrzeni w obiektach infrastrukturalnych, takich jak stacje kolei i metra, lotniska, kompleksy handlowe, szpitale i stadiony. Środowisko BIM oprogramowania OpenBuildings Station Designer zapewnia kontekst 3D dla zawartej w aplikacji LEGION symulacji ruchu pieszych w celu stworzenia operacyjnego cyfrowego bliźniaka oraz poprawy bezpieczeństwa, wydajności i ochrony przy jednoczesnym ograniczeniu ryzyka.

LEGION Simulator pomaga użytkownikom rozwiązywać nowe wyzwania związane z planowaniem i eksploatacją poprzez:

  • weryfikację planów dystansowania społecznego przy jednoczesnym zapewnieniu bezpiecznej eksploatacji;
  • zapewnienie maksymalizacji dostępnej przestrzeni, planu działalności oraz kontrolowanego wyjścia/wejścia;
  • modelowanie bezpiecznych i wygodnych strategii odnajdywania drogi i planów ewakuacyjnych;
  • zapewnianie wirtualnych, opartych na współpracy przeglądów dotyczących planowania, projektowania i eksploatacji.

Co więcej, oprogramowanie LEGION Simulator i OpenBuildings Station Designer zapewniają dalsze długoterminowe korzyści środowiska współpracy BIM, które pozwalają uniknąć silosów danych, opóźnień w koordynacji i innych ograniczeń wynikających z rozdzielenia procesów planowania i projektowania.

„Żyjemy w niezwykłych czasach, a zmiana pozostanie stałym elementem rzeczywistości w nadchodzących miesiącach i latach. Aplikacje OpenBuildings Station Designer i LEGION Simulator firmy Bentley umożliwiają planistom, architektom, inżynierom i zarządcom stosowanie podejścia opartego na cyfrowych bliźniakach w celu szybszego, wydajniejszego i bezpieczniejszego rozwiązywania współczesnych problemów projektowych i operacyjnych na stacjach kolei i metra, lotniskach oraz w innych budynkach i obiektach użyteczności publicznej” — powiedział Ken Adamson, wiceprezes ds. integracji projektów w firmie Bentley.

„Firma Atkins z sukcesami korzysta z aplikacji LEGION od ponad 20 lat i cieszymy się, że dalej rozwijamy się jako lider w branży transportowej również w trudnym czasie pandemii COVID-19, stosując symulacje aplikacji LEGION do zapewnienia dystansu społecznego w odpowiedzi na prośby naszych klientów zarządzających metrem w Hongkongu, Singapurze, Dubaju i Arabii Saudyjskiej” — powiedział Cameron MacDonald, dyrektor techniczny ds. doradztwa operacyjnego w firmie Atkins, będącej członkiem grupy SNC-Lavalin.

Odwiedź stronę LEGION, aby dowiedzieć się więcej o aplikacjach LEGION Simulator i OpenBuildings Station Designer. Z kolei na stronie LEGION and Social Distancing (LEGION i dystans społeczny) można znaleźć dodatkowe informacje o ofercie rezygnacji z opłat za subskrypcję.

LEGION i OpenBuildings Station Designer to część kompleksowych działań firmy Bentley na rzecz zapewnienia zasobów i informacji przydatnych zarówno organizacjom, jak i użytkownikom końcowym w pomyślnym stawianiu czoła bieżącym wyzwaniom. Więcej informacji na temat reakcji firmy Bentley na wyzwania związane z pracą z domu oraz inne oferty dotyczące oprogramowania można znaleźć na stronie www.bentley.com/en/workingfromhome.

open