Home News Startuje oficjalny sklep internetowy Viessmann
Startuje oficjalny sklep internetowy Viessmann
0

Startuje oficjalny sklep internetowy Viessmann

0
0

6 listopada wystartował oficjalny sklep internetowy marki Viessmann. W ofercie znajdują się  wybrane produkty Viessmann. W bonusie – bezpieczne zakupy z dostawą pod same drzwi i usługa montażu przez profesjonalistów  !

W ofercie sklepu internetowego Viessmann znalazły się wyselekcjonowane produkty: najpopularniejsze wśród Klientów,  modele pomp ciepła do podgrzewu c.w.u. Vitocal 060-A , oczyszczacze powietrza, stacje uzdatniania wody  czy systemy smart Home  – Vicare smart Climate.

Asortyment i oferta e-sklepu będzie sukcesywnie rozszerzana. Sklep dostępny jest pod adresem: https://sklep-viessmann.pl/

– Od jakiegoś czasu myśleliśmy o uruchomieniu oficjalnego kanału sprzedaży online naszych wybranych produktów. Sytuacja związana z pandemią niejako przyspieszyła ten proces. Naszym celem było zapewnienie naszym Klientom bezpieczeństwa oraz uproszczenie całego procesu wyboru i zakupu urządzeń. Teraz produkty Viessmann dostępne są dla naszych Klientów przez całą dobę, w każdy dzień tygodnia – tłumaczy Sebastian Walerysiak, prezes Zarządu firmy Viessmann Sp. z o.o.

Zamówienia z e-sklepu będą realizowane odrębnie i na zasadach działania sklepów internetowych. Klienci e-sklepu Viessmann będą mogli za zakupy zapłacić tylko za pomocą metody PayU. Zamówione produkty zostaną dostarczone Klientom pod same drzwi – z darmową dostawa do końca 2020 roku.

Jeżeli macie Państwo pytania dotyczące e-sklepu można je zgłaszać do konsultantów Viessmann. Można zgłaszać się w każdej sytuacji, w której potrzebna jest pomoc – bez względu na to, czy pytanie dotyczy e-sklepu, czy porady technicznej albo informacji o urządzeniach z oferty Viessmann.

Zapraszamy na zakupy!

 https://sklep-viessmann.pl/

open