Home News NOWA GENERACJA KOMPAKTOWYCH KLUCZY UDAROWYCH
NOWA GENERACJA KOMPAKTOWYCH KLUCZY UDAROWYCH
0

NOWA GENERACJA KOMPAKTOWYCH KLUCZY UDAROWYCH

0
0

Uniwersalność, niezawodność, efektywność i moc – to cechy, które są obowiązkowe w oczach profesjonalistów przy zakupie nowych urządzeń. Po raz kolejny MILWAUKEE® staje na wysokości zadania względem oczekiwań profesjonalistów wprowadzając na rynek najmocniejsze i najszybsze klucze udarowe ½” na rynku. Najnowsza generacja oferty z 2017 oferuje nowe funkcje i rozwiązania odpowiadające na potrzeby najbardziej wymagających specjalistów.

Kompaktowa konstrukcja

Pracując w ograniczonej przestrzeni każdy milimetr jest na wagę złota. Dlatego nowa generacja kluczy M18 FUEL™ ma tylko 152mm długości, o 18 mm mniej niż poprzedni model, umożliwiając nam dostęp do miejsc, do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć innymi urządzeniami.

Co więcej – klucze łącznie z akumulatorem 5.0Ah ważą jedynie 2,3 kg, a bez niego – 1,6k, czyli mniej niż urządzenia o wysokim momencie obrotowym.

Najlepszy stosunek mocy do wagi

MILWAUKEE® i pod tym względem nie poszło na kompromis, wiedząc, że niezawodność wymaga odpowiedniej mocy. Nowe klucze od MILWAUKEE® zapewniają wiodące w branży osiągi: moment zrywający rzędu 881 Nm i moment dokręcania 745 Nm. To o 135 Nm i o 22% wyższy moment w porównaniu do poprzedniej generacji.

Szybkość

Moc przekłada się także na szybkość pracy. Klucze M18 FUEL™ pozwalają na usunięcie śruby do 2 razy szybciej przy 2575 obr./min.

Nowe funkcje

Oba klucze posiadają 4 tryby DRIVE CONTROL, które umożlwiają przełączanie pomiędzy czterema różnymi ustawieniami prędkości i momentu obrotowego, co maksymalnie poszerza wszechstronność zastosowań.

Dodatkowa funkcja regulacji wykręcania śruby zapewnia pełny moment obrotowy na początku czynności, a następnie zmniejsza obroty po poluzowaniu śruby, aby zapobiec jej wypadnięciu.

Klucze zostały wyposażone w trzy lampy LED ułatwiające pracę w zaciemnionych przestrzeniach, a także chowany hak do zawieszenia na pasku.

Szerokie zastosowanie

Urządzenia idealnie sprawdzą się przy pracach w sektorze transportu i budowlanym, ale także montażu lekkich elementów, inżynierii sanitarnej, czy też energii solarnej i wiatrowej.

Wersja z pierścieniem zabezpieczającym to rozwiązanie dla profesjonalistów, których praca wymaga częstych zmian końcówek, a wersja z pinem ułatwi ciągłą pracę na tych samych nasadkach oraz z urządzeniem w powietrzu.

Specyfikacja:

Prędkość bez obciążenia (obr/min)         0-1 250 / 0-1 950 / 0-2 575 / 0-1 325

Częst. udaru (ud./min)                               0-900 / 0-2 100 / 0-3 100

Uchwyt narzędzia                                       1/2″ kwadratowy

Maks. moment obrotowy (Nm)                 475 / 610 / 745 / 47

Maks średnica śruby                                  M22

www.milwaukeetool.pl

open