Home Architecture Design Najwyższe standardy jakościowe
Najwyższe standardy jakościowe
0

Najwyższe standardy jakościowe

0
0

Od prawie 30 lat zaopatrują klientów w drzwi, meble czy ścianki działowe wykonane z drewna. Wszystko to w parze z jakością i otwartością na potrzeby klienta. Mowa o Zakładzie Stolarskim Wolbel.

Zakład Stolarski Wolbel istnieje od 1992 r. To profesjonalna firma specjalizująca się w produkcji drzwi wewnętrznych, drzwi przeciwpożarowych EI30 oraz EI60, drzwi akustycznych (do Rw = 42 dB), ścianek działowych (b.o. i EI30), paneli ściennych oraz mebli.

Jakość
Produkcja drzwi tego producenta oparta jest na wytycznych Krajowych Ocen Technicznych SYSTEM oraz HALSPAN, a także Polskich i Europejskich Norm. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, jak również wykwalifikowanej kadrze pracowników wyroby cechuje najwyższy standard, jakość i trwałość. Zakład Stolarski Wolbel współpracuje z takimi jednostkami certyfikującymi jak Instytut Techniki Budowlanej ITB czy Laboratorium Badawcze CERTBUD. Aby produkty spełniały najwyższe standardy jakościowe, w zakładzie została wprowadzona zakładowa kontrola produkcji, a każdy produkt, zanim trafi do klienta, jest szczegółowo sprawdzany przez wykwalifikowany personel.

Elastyczność
Podczas produkcji istnieje możliwość dostosowania rodzaju wykończenia produktów do oczekiwań klienta, wykorzystując przy tym takie materiały jak forniry naturalne i modyfikowane oraz dowolne laminaty HPL. Powierzchnia może być również wykończona za pomocą lakierów PUR, lakierów wodnych lub bejcowana. Gama produktów oferowanych przez Zakład Stolarski Wolbel jest sukcesywnie powiększana. Producent jest otwarty na wyzwania stawiane przez rozwijający się rynek.

Zasięg
Zakład Stolarski Wolbel wykonuje kompleksowo prace stolarskie w budynkach biurowych i mieszkalnych. Przy realizacji projektów współpracuje bezpośrednio z inwestorami, generalnymi wykonawcami, biurami projektowymi, a także z klientami indywidualnymi. Zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa, pomiarów oraz montażu. Produkty z Zakładu Stolarskiego Wolbel obecne są w nowoczesnych budynkach biurowych, takich jak: Warsaw Spire, Neuca w Toruniu, Warsaw HUB, Przystanek mBank w Łodzi, Varso, kompleks budynków Business Garden w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu, Neptun w Gdańsku, Enterprise Park w Krakowie, Katowice Business Point.

open