Home News Schöck z nową tożsamością marki i nowym logo.
Schöck z nową tożsamością marki i nowym logo.
0

Schöck z nową tożsamością marki i nowym logo.

0
0

Od stycznia 2021 roku  Schöck zaprezentuje się w nowej odsłonie marki. Producent wyrobów budowlanych wykorzystał miniony, burzliwy rok do zmiany swojego wyglądu. Nowy wygląd jest bardziej autentyczny i współczesny. Nowe logo marki, „pieczęć Schöck”, ma jeszcze silniej symbolizować obietnicę najwyższej jakości i niezawodnego połączenia firmy, jej klientów i pracowników, bo w przyszłości  będzie nadal wybrzmiewało : ,,postaw na niezawodność”.

„Schöck rozwijał się bardzo pomyślnie w ciągu ostatnich 30 lat. Nasza firma jest bardziej innowacyjna i międzynarodowa niż kiedykolwiek. Chcemy, aby było to widoczne również dla świata zewnętrznego” – mówi Mike Bucher, prezes zarządu Schöck AG.

Najbardziej uderzającą cechą tej zmiany jest nowe logo marki. Niebieski kolor użyty w logo jest odtąd ciemniejszy i staje się wiodącym kolorem marki. Nazwa Schöck jest prezentowana wielkimi literami i z nowym sygnetem marki. Ten nowy sygnet – „pieczęć Schöck” – reprezentowany przez dwa blokujące się wsporniki, ma w przyszłości jeszcze silniej symbolizować obietnicę najwyższej jakości oraz niezawodnego partnerstwa pomiędzy firmą, jej klientami i pracownikami.  ,,Nowy znaczek Schöck oznacza wyraźną obietnicę. Jest to symbol jakości i wartości, niezawodności i bezpieczeństwa”- wyjaśnia Mike Bucher, – ,,Są to wartości, które są kluczowe dla naszych działań, nawet w czasach transformacji cyfrowej”.

 

Ważnym wyzwaniem przy rewizji projektu było sprostanie wymaganiom zarówno świata cyfrowego, jak i analogowego. Dzięki temu nowe logo może być używane elastycznie i jest doskonale rozpoznawalne na wszystkich urządzeniach.

Pierwotnym planem było zaprezentowanie nowej tożsamości marki na targach Budowlanych  w Monachium. Dzięki Coronie odbędzie się to teraz na żywo w Internecie 28.01.2021 r. W bezpiecznej odległości i interaktywnie, Schöck zaprezentuje swoje najważniejsze innowacje w nowej odsłonie www.schoeck.com/livestream21.

open