Home Aktualności Jeden system, wiele możliwości
Jeden system, wiele możliwości
0

Jeden system, wiele możliwości

0
0

Salzburg/Helpsen, styczeń 2021 – MACO i HAUTAU łączą kompetencje, by zaprezentować Move – system przesuwny, które podbija serca producentów. Łatwy i szybki w montażu, a przy tym prosty w obsłudze – nowy system do okien i drzwi to więcej światła i przestrzeni w nowoczesnych wnętrzach.

Dodaje przestrzeni tam, gdzie jej brakuje

Move to system przesuwny nadający się zarówno do dużych drzwi tarasowych, jak i niewielkich okien, na przykład w kuchni, gdzie wietrzenie jest niezbędne mimo zastawionego parapetu. Ponieważ klamkę można umiejscowić na dowolnym boku skrzydła, możliwe jest zastosowanie Move w konstrukcjach o niemal dowolnych wymiarach – od bardzo wysokich, przez bardzo wąskie aż po świetliki.

Przystępny cenowo luksus rozwiązań przesuwnych, idealny dla budownictwa prywatnego i publicznego

Jednak prawdziwym znakiem rozpoznawczym tego rozwiązania jest płynne i niezawodne działanie bez użycia najmniejszego wysiłku – nawet przy niewprawionych użytkownikach, w budynkach użyteczności publicznej czy hotelach. Wynika to z rozdzielenia funkcji przesuwania i ryglowania. To właśnie przyciąga uwagę klientów i odróżnia Move od konkurencji.

Produkcja seryjna bez uszczerbku dla jakości

Zoptymalizowany system przesuwny Move oparty jest na specjalnie opracowanym profilu z uszczelką obwodową. Gwarantuje to absolutną szczelność,a sam system świetnie sprawdzi się w produkcji seryjnej. Dzięki Move luksus staje się standardem – zastosowanie systemu przesuwnego nie musi oznaczać dużego uszczuplenia portfela, a jednocześnie niesie za sobą niezrównany komfort użytkowania. Nowy system okuć został opracowany we współpracy z firmą HAUTAU, dlatego w tym przypadku klienci korzystają z doświadczenia obu firm.

Praktyczny montaż

Przejawem praktycznego podejścia jest również prosty i szybki montaż przy użyciu standardowych narzędzi oraz zakres regulacji wynoszący +/- 5 mm. Dzięki Move producenci okien mogą bez trudu tworzyć okna i drzwi przesuwne: system w dużej mierze wykorzystuje standardowe okucia MACO  Multi-Matic, które mogą być elastycznie dobierane, np. spośród asortymentu używanego do konstrukcji standardowych okien RU. To z kolei przekłada się na optymalizację stanów magazynowych.

Dla publikacji elektronicznych:

Więcej informacji o systemie znajduje się na stronie https://bit.ly/3qG04FL

Zdjęcie: © MACO_HAUTAU Move_Luksus sytemu przesuwnego
 
Wspólne działania prowadzą do wielkich osiągnięć. System MOVE to stworzona przez MACO i HAUTAU przystępna alternatywa systemu HS dla budownictwa prywatnego i komercyjnego – zarówno w segmencie drzwi, jak i okien. Cechuje go płynne i niezawodne działanie bez użycia najmniejszego wysiłku – nawet przy zmieniających się użytkownikach. W ten sposób luksus staje się standardem.
 

open