Home Builder Awards Osobowość Branży BOŻENA MARCIŃCZYK – Osobowość Branży 2020
BOŻENA MARCIŃCZYK – Osobowość Branży 2020
0

BOŻENA MARCIŃCZYK – Osobowość Branży 2020

0
0

BOŻENA MARCIŃCZYK, Prokurent, BIMOBJECT Poland Sp. z o.o. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie obsługi i prowadzenia komórek organizacyjnych z sektora publicznego i przedsiębiorstw, jak również w kierowaniu zespołami projektowymi. 

Absolwentka Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej na kierunku Zarządzanie Produkcją. Karierę rozpoczynała jako pracownik naukowy, przekazując praktyczną wiedzę studentom uczelni technicznych. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie obsługi i prowadzenia komórek organizacyjnych z sektora publicznego i przedsiębiorstw, jak również w kierowaniu zespołami projektowymi. Od czterech lat ściśle związana z branżą architektoniczno-informatyczną. W BIMobject jest odpowiedzialna za tworzenie strategii finansowych oraz marketingowych, a także za prawidłowe funkcjonowanie polskiego oddziału..

Niejednokrotnie spotkaliśmy się z architektami oraz producentami, którzy wcześniej nie mieli styczności z BIM-em. Z przyjemnością prowadzimy zarówno szkolenia, jak i webinary, chcąc w ten sposób zachęcić do ciągłego poszerzania swoich horyzontów. Wiemy także, jak ważna jest edukacja młodych architektów, którzy dopiero będą stawiać swoje pierwsze kroki w zawodzie. Dlatego jesteśmy dumni, że kolejny rok możemy dzielić się swoją wiedzą ze studentami architektury w ramach Builder for Young Architects.

open