Home News Pracownicy Grupy Unibep docenieni przez Prezydenta RP  
Pracownicy Grupy Unibep docenieni przez Prezydenta RP  
0

Pracownicy Grupy Unibep docenieni przez Prezydenta RP  

0
0

W czasie tradycyjnej, corocznej narady rocznej podsumowującej wyniki roku 2020 r. i omawiającej plany na rok 2021 r. krzyże zasługi za działalność na rzecz rozwoju innowacyjności polskiego sektora budowlanego oraz medale za długoletnią służbę otrzymali pracownicy Grupy Unibep. W sumie Bohdan Paszkowski, wojewoda podlaski uhonorował 10 osób.

W piątek, 5 marca 2021 r. w sali widowiskowej odnowionego Bielskiego Domu Kultury w Bielsku Podlaskim kadrze zarządzającej Grupy Unibep zostały wręczone odznaczenia, przyznane przez Prezydent RP Andrzeja Dudę. Bohdan Paszkowski przed wręczeniem odznaczeń podziękował wszystkim wyróżnionym, zwrócił też uwagę na wagę branży budowalnej w rozwoju Podlasia i Polski. – Grupa Unibep to dobry przykład dla innych firm z naszego regionu, że można osiągać sukces nie tylko lokalnie, ale także na rynkach krajowym czy zagranicznych. Ale ten sukces nie byłby możliwy, gdyby nie solidna i ciężka praca pracowników firmy. Dziękuję i gratuluję – mówił wojewoda podlaski.      

Na wniosek wojewody podlaskiego za zasługi w działalności na rzecz rozwoju innowacyjności polskiego sektora budowlanego Prezydent RP przyznał (na zdjęciu 1 od lewej):

  • Złoty Krzyż Zasługi Dariuszowi Skowrońskiemu,
  • Srebrny Krzyż Zasługi Leszkowi Gołąbieckiemu,
  • Brązowy Krzyż Zasługi Zbigniewowi Gościckiemu.

Za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej prezydent RP na wniosek wojewody podlaskiego przyznał pracownikom Grupy Unibep (na zdjęciu 2 – od lewej):

  • Medal Złoty za Długoletnią Służbę – Grzegorzowi Owłasiukowi,
  • Medale Srebrne za Długoletnią Służbę: Grzegorzowi Czepielowi, Krzysztofowi Mikołajczykowi, Sławomirowi Moczydłowskiemu,
  • Medal Brązowy za Długoletnią Służbę: Piotrowi Kołodce, Andrzejowi Koziołowi, Tomaszowi Poskrobko.

Warto dodać, że tegoroczna narada Grupy Unibep z racji ograniczeń pandemicznych była prowadzona hybdrydowo – zdecydowana większość jej uczestników oglądała transmisję online. 


Zdjęcia: Unibep SA

open