Home Architecture Design Diresco: naturalne źródło inspiracji
Diresco: naturalne źródło inspiracji
0

Diresco: naturalne źródło inspiracji

0
0

Inspiracje i nowe wyzwania, wymiana pomysłów, a także uczenie się od siebie, wzmacnianie oraz ulepszanie. To właśnie napędza nas jako producenta powierzchni kwarcowych. Wraz z naszymi klientami, dostawcami i pracownikami opracowujemy unikalne powierzchnie kwarcowe D-Quartz, które przetrwają pokolenia.

Technologia BIO-UV
Nasza rewolucyjna technologia BIO-UV powstała w wyniku dążenia do stworzenia powierzchni doskonałej w połączeniu z odpowiedzialną społecznie i zrównoważoną produkcją. Korzystając z odpornych na promieniowanie UV żywic biologicznych, opracowaliśmy całkowicie nową generację ekologicznych powierzchni z kompozytów kwarcowych. D-Quartz BIO-UV składają się z 88–93% naturalnego granulatu kwarcu, 7–12% żywic pochodzenia roślinnego oraz pigmentów. Właściwości techniczne naszej technologii BIO-UV zostały dokładnie przetestowane przez instytut badawczy Intertek, a wyniki przeszły wszelkie oczekiwania.

Powierzchnie kwarcowe mogą być używane wszędzie
Dzięki naszej technologii BIO-UV i innym standardowym zaletom kompozytu kwarcowego materiał Diresco D-Quartz jest znacznie bardziej odporny na działanie promieni słonecznych. Oznacza to, że nasze powierzchnie mogą być stosowane w każdym biurze lub w domu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Można wykorzystać je PROMOCJA Fot. arch. Diresco Polska np. w tzw. letnich kuchniach, ale także jako okładziny elewacji, ścian, schodów, podłóg. Oczywiście doskonale sprawdzą się także we wnętrzach sklepowych, toaletach. To materiał odpowiedni do wykonania lady, stołu, a nawet szafy – zarówno do wnętrza, jak i na taras. Co istotne, w 100% poddawany jest recyklingowi i można go ponownie wykorzystać.

Kompozyt D-Quartz w różnych kolorach
Dzięki specjalnie stworzonym recepturom wykorzystującym kwarc, żywice i pigmenty spektrum kolorów jest bardzo szerokie. Belgian Blue i marmurkowy Noblesse – opracowane przez belgijskich projektantów produktów – to klasyki. Niezwykle popularny jest modny wzór lastryko. Te produkty nie tylko wyglądają fantastycznie – unikatowa jest także technologia, w której są produkowane: kolorowe plamki z serii Terrazzo pochodzą z przetworzonych płyt kompozytu kwarcowego z naszego wewnętrznego procesu produkcyjnego. Szerokie spektrum kolorów kompozytu D-Quartz oznacza, że każdy znajdzie swój wymarzony wzór, niezależnie od tego, czy będzie on wykorzystany na podłodze, ścianie, schodach czy elewacji. Aby wybrać wzór dla siebie, wystarczy odwiedzić stronę internetową www.diresco.pl. Znajdziemy tam pełną ofertę kolorów i wzorów.

Diresco szczyci się pasją do kompozytów kwarcowych i pasją do natury, a także do surowców pochodzących ze środowiska, z którym pracuje. Zawsze jesteśmy zainspirowani, a także innowacyjni. Jedną z koncepcji, która pozostaje niezmienna dla Diresco, jest dbałość o jakość. Diresco wzmacnia to w kilku płaszczyznach – w tym w obszarze troski o środowisko. Produkty Diresco są zaprojektowane i wykonane tak, aby były trwałe, a BIO-UV to najnowszy krok utrwalający pozycję formy na tzw. zielonej ścieżce. Wybór Diresco to jakość, zrównoważony rozwój i przyszłość. 

Diresco Polska
ul. Rodziny Graboszów 20, 26-600 Radom
tel. +48 886-118-118
www.diresco.pl
e-mail. krzysztof.rogus@diresco.pl

POWIERZCHNIE KWARCOWE ODPOWIEDNIE DO UŻYTKU WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ

-Wysokiej jakości
-Wyjątkowe
-Rewolucyjna technologia BIO-UV: naturalny i trwalszy kolor
-Łatwe w utrzymaniu

PRZEDSTAWICIEL NA POLSKĘ:
Krzysztof Roguś tel. (+48) 886-118-118

DYSTRYBUTORZY:
MEISINGER STONE Pyrzyce tel. (+48) 725-955-691;
TERRA-TECH Sp. z o.o. Olsztyn tel. (+48) 503-130-780
MARMOR STONE Warszawa tel. (+48) 692-534-433
GLOBGRANIT Pieszyce tel. (+48) 516-192-583

DYSTRYBUCJA:
www.meisingerstone.pl
www.centrumgranitu.eu (woj. zachodniopomorskie, woj. lubuskie) 
www.terratech.pl (woj. warminsko-mazurskie)
www.magazynkamienia.pl 
www.granitoweblatykuchenne.pl (woj. mazowieckie, woj. świętokrzyskie)
www.globgranit.pl ( woj. wielkopolskie, woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. śląskie, woj. małopolskie )

open