Home News Deceuninck Polska wzmacnia dział handlowy
Deceuninck Polska wzmacnia dział handlowy
0

Deceuninck Polska wzmacnia dział handlowy

0
0

Robert Chałubiński w firmie Deceuninck obejmuje stanowisko Sales Managera Systemów Okiennych regionu Zachód. Nowy handlowiec stawi czoła nowym wyzwaniom, jakie firma podejmuje w ramach swojej strategii handlowej.

Robert Chałubiński od 22 lat związany jest z branżą okien PVC. Poprzez czteroletnią pracę w firmie produkującej okna PVC na początku swojej kariery zawodowej poznał każdy etap produkcji stolarki. Specyfika tej pracy również nie jest dla niego nowością. Przez ostatnie 14 lat pracował dla uznanego systemodawcy profilowego, gdzie miał okazję zagłębić się w świat branży stolarki. Dodatkowo posiada bogate doświadczenie w roli przedstawiciela oraz kierownika do spraw sprzedaży.

Dołączając do firmy Deceuninck stawiam sobie bardzo wysoko poprzeczkę i z pełnym profesjonalizmem będę podchodził do mojej pracy, współpracowników oraz klientów. Będę starał się być stałym wsparciem zarówno merytorycznym jak i metodycznym. Z ekscytacją czekam na pierwsze projekty i zadania, aby móc podzielić się swoim doświadczeniem oraz innymi zasobami, które pozytywnie wpłyną na naszych obecnych jak i potencjalnych klientów i pozwolą na dalszy rozwój firmy – mówi Robert Chałubiński

Nieocenione doświadczenie nowego handlowca zostanie wykorzystane w nowej roli na stanowisku Sales Manager Systemów Okiennych regionu Zachód, łącząc doskonałą znajomość branży okiennej z budowaniem relacji z klientami inwestycyjnymi.

mat.pras.: Deceuninck Poland

 

 

open