Home Aktualności MACO planuje program zastępczy dla Fensterbau Frontale
MACO planuje program zastępczy dla Fensterbau Frontale
0

MACO planuje program zastępczy dla Fensterbau Frontale

0
0

MACO, austriacki producent okuć budowlanych, przygotowuje program, który zastąpi obecność firmy na targach Fensterbau Frontale 2022. Dostawca podjął decyzję o rezygnacji z imprezy pod koniec marca 2022. Powodem takiej decyzji jest sytuacja związana z pandemią i rozwojem „Omikronu” nowego wariantu koronawirusa.

“Jesienią z wielkimi oczekiwaniami komunikowaliśmy nasz udział we Frontale 2022. Niestety, informacja o nowej mutacji wirusa diametralnie zmieniła sytuację. Dlatego też z ciężkim sercem zdecydowaliśmy się zrezygnować z udziału w targach w Norymberdze”, ubolewa Michael Weigand, dyrektor zarządzający ds. sprzedaży i marketingu grupy MACO. Najważniejsza dla nas jest ochrona zdrowia: “Prognozy dotyczące infekcji są ponure. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, partnerom i pracownikom – co podkreślaliśmy już przy okazji ogłoszenia naszego udziału w imprezie.” W trakcie rozmów okazało się również, że wielu klientów nie chce przyjeżdżać do Norymbergi. 

Prezentacja nowości

W tej chwili opracowujemy program zastępczy dla udziału w targach: “Nasz zespół pracuje na pełnych obrotach, aby zaskoczyć partnerów i klientów w inny sposób. Obecnie sprawdzamy wszystkie możliwości, ale przy założeniu, że bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze”, podkreśla Weigand. “Wrócimy z dalszymi informacjami w odpowiednim czasie, jak tylko wszystkie szczegóły zostaną sfinalizowane”. Jednak już teraz wiadomo, że w centrum uwagi znajdą się liczne innowacje, m.in. rewolucyjny system ryglowania Instinct by MACO.

Zostajemy przy formule „targowej“

Program zastępczy nie oznacza jednak w żadnym wypadku odejścia od koncepcji “targów”. Guido Felix, Prezes Zarządu: “Mamy wielką nadzieję, że w roku 2024 będziemy ponownie obecni na targach Fensterbau Frontale.” Atmosfera w Norymberdze jest wyjątkowa, a osobisty kontakt z klientami i partnerami bezcenny.


Na zdjęciu dyrektorzy Zarządzający Grupy MACO: Michael Weigand (po lewej) i Guido Felix.

open