Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 ANDRZEJ KAROLEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
ANDRZEJ KAROLEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

ANDRZEJ KAROLEWSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Wiceprezes Zarządu Ponzio Polska Sp. z o.o.

Przyznane po raz kolejny wyróżnienie dla Ponzio jako Budowlanej Firmy Roku to potwierdzenie, że cały czas rozwijamy się i konsekwentnie budujemy naszą markę. O dobrej kondycji firmy świadczą nie tylko wyniki finansowe, ale przede wszystkim zgrany zespół pracowników i zaufanie, jakim cieszymy się wśród naszych partnerów biznesowych.

Dysponując tak dużym potencjałem, chcemy wzmacniać nasze mocne strony. W oparciu o doświadczoną kadrę inżynierów, tworzymy kolejne nowatorskie rozwiązania i wdrażamy je w życie we współpracy z architektami, inwestorami oraz wykonawcami. Mamy bogate, wręcz pionierskie, doświadczenie we wprowadzaniu specjalistycznych rozwiązań, zwłaszcza w systemach antywłamaniowych i przeciwpożarowych. Przygotowujemy się do następnych wyzwań w tym zakresie. Innym powodem do dumy jest logistyka naszej firmy będąca na najwyższym poziomie. Opracowany przez nas system logistyczny funkcjonuje doskonale i wzmacnia sprzedaż zarówno krajową, jak i eksportową. Mimo obecnych, poważnych zawirowań w transporcie i logistyce czy w dostępności niektórych produktów, staramy się, aby nasi klienci jak najmniej odczuli skutki tych zmian. Podsumowując, jesteśmy mocnym ogniwem naszej branży i dlatego z jednej strony odczuwamy ciężar odpowiedzialności, a z drugiej strony pozycja w ścisłej czołówce liderów branży mobilizuje nas do dalszych działań.


ANDRZEJ KAROLEWSKI, Wiceprezes Zarządu Ponzio Polska Sp. z o.o. Jako członek Zarządu firmy Ponzio w Polsce odpowiada za dynamiczne funkcjonowanie przedsiębiorstwa i jego rozwój. Do jego sukcesów menedżerskich można zaliczyć stworzenie niezawodnego systemu logistyki, udoskonalenie jakości obsługi klientów oraz zbudowanie i utrzymanie mocnej grupy lojalnych klientów. Dzięki rozważnemu podejmowaniu decyzji oraz czujności i reagowaniu na sygnały płynące z rynku, osiągnął cel: popularność i prestiż marki zarówno w kraju, jak i za granicą. Podążając w kierunku specjalizacji w jednej dziedzinie, podjął prekursorskie działania w celu stworzenia wyspecjalizowanej grupy systemów przeciwpożarowych. Dzięki temu firma Ponzio stała się liderem na rynku w tej dziedzinie. Patrząc z 27-letniej perspektywy współtworzenia firmy, można spokojnie stwierdzić, że odniósł wielki sukces wraz ze swoim zespołem profesjonalistów. Obecnie w oparciu o solidne podstawy, które wspólnie stworzyli, wprowadzają firmę na kolejny etap rozwoju.

https://www.ponzio.com.pl/

https://www.facebook.com/ponziogroup

open