Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 ANNA SZYMCZAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
ANNA SZYMCZAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

ANNA SZYMCZAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Prezes Zarządu Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o. w Iławie Prezes Zarządu „IPB-PROJEKT” Sp. z o.o.

55 lat marki IPB i dzisiejsza pozycja firmy na rynku to przede wszystkim imponująca praca kilku pokoleń zarówno naszych pracowników, partnerów biznesowych, jak i klientów. Biznes to ludzie, a w życiu trzeba mieć szczęście do ludzi i my to szczęście mamy.

Mimo zmiany pokoleniowej, kontynuujemy dotychczasową politykę firmy i stale się rozwijamy. Chociaż budownictwo deweloperskie to nasz najmłodszy produkt, bo ma 25 lat, jest obecnie najmocniejszą pozycją w naszej ofercie (inwestycje w Iławie, Olsztynie, Malborku, Kwidzynie, a niebawem w Grudziądzu). Zbudowaliśmy zaufanie, które wynika z rzetelności, terminowości i gwarancji bezpieczeństwa. Naszymi najlepszymi ambasadorami są nasi klienci, którzy nabyli mieszkania, a jest ich około czterech tysięcy. Pierwsi z nich dzisiaj kupują mieszkania swoim dzieciom i to jest dla nas najlepsza rekomendacja. Naszym największym sukcesem i satysfakcją z tego, co robimy, jest zadowolenie naszych klientów. To jest nasza autorska recepta na sukces w biznesie, którą doceniają nie tylko klienci, ale i eksperci branży budowlanej. Jest nam niezmiernie miło i bardzo dziękujemy za to, że redakcja magazynu „Builder” zauważyła nas i doceniła nasze wysiłki, wyróżniając tak prestiżowymi branżowymi nagrodami. Nie pracujemy oczywiście dla nagród, ale każda z nich cieszy i umacnia wizerunek marki IPB w oczach klientów. A jednocześnie jest zobowiązaniem, które mobilizuje i motywuje do osiągania jeszcze lepszych efektów.


ANNA SZYMCZAK, Prezes Zarządu Iławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego „IPB” Sp. z o.o. w Iławie oraz Prezes Zarządu „IPB-PROJEKT” Sp. z o.o. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy i SGH w Warszawie. Ukończyła studia wyższe na Wydziale Nauk Technicznych UWM w Olsztynie i studia wyższe magisterskie na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska AT-R w Bydgoszczy, a poza tym studia po-dyplomowe na UWM na Wydziale Nauk Technicznych w zakresie kosztorysowania, na Wydziale Nauk Ekonomicznych w zakresie marketingowego zarządzania sprzedażą oraz na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej w zakresie zarządzania i obrotu nieruchomościami. W 2016 r. ukończyła podyplomowe studia menedżerskie w zakresie zarządzania na SGH. Z IPB związana nieprzerwanie od ponad 22 lat. Karierę zawodową rozpoczęła od kosztorysowania, ofertowania kontraktów budowlanych i prowadzenia inwestycji w dziale przygotowania produkcji. W 2002 r. zdobyła uprawnienia budowlane. Następnie kierowała zespołem ds. deweloperskich, rozwijając działalność deweloperską, a od 2012 r. jest Prezesem Zarządu.

https://www.ipbilawa.com.pl/

open