Home Builder Awards Laury Buildera 2021 ARKANCE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. – LAURY BUILDERA 2021
ARKANCE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. – LAURY BUILDERA 2021
0

ARKANCE SYSTEMS POLAND SP. Z O.O. – LAURY BUILDERA 2021

0
0

Arkance Systems Poland od 35 lat dostarcza rozwiązania IT, przeprowadzając polskie firmy przez cyfrową transformację. Spółka jest częścią Grupy Monnoyeur, która zatrudnia ponad 370 certyfikowanych inżynierów w 13 krajach na świecie. Dzięki wymianie doświadczeń i współpracy wysoko wykwalifikowanych inżynierów kluczową wartością grupy jest kompleksowa obsługa klientów.

cert LauryBuildera2021.pdf

SYNERGIA KLUCZEM DO SUKCESU W PROCESIE DIGITALIZACJI

Obecnie firma jest drugim co do wielkości partnerem Autodesk w Polsce, a cała grupa Arkance Systems zajmuje drugie miejsce w regionie EMEA. Eksperci zrzeszeni przez tę markę należą do czołowych profesjonalistów w zakresie podnoszenia wartości biznesu w budownictwie i przemyśle.

Arkance wyróżnia się tym, że wspiera klientów na każdym etapie inwestycji. Zaczynając od analizy potrzeb klienta, poprzez dobór odpowiednich narzędzi, a kończąc na wdrożeniach kompleksowych rozwiązań złożonych z oprogramowania i indywidualnie dobranych usług. Firma specjalizuje się we wdrożeniach systemów: Autodesk, Trimble, CGS, StudioARS oraz własnych rozwiązań tworzonych na potrzeby klientów takich jak: AGACAD, czy Holixa.

Dzięki przynależności do Grupy Monnoyeur, jako jedyni na rynku, zapewniają klientom usprawnianie biznesu poprzez wsparcie kluczowych obszarów: zarówno specjalistyczne oprogramowanie do projektowania, ciężki sprzęt budowlany, jak i narzędzia do zarządzania placem budowy.

Spółka posiada najwyższy poziom partnerstwa z Autodesk i Trimble oraz status autoryzowanego centrum szkoleniowego Autodesk. Szkolenia w Akademii Arkance prowadzą certyfikowani inżynierowie z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem. Oferta szkoleń jest każdorazowo dostosowywana do oczekiwań klientów poprzez analizę ich potrzeb. W portfolio Akademii znajduje się ponad 60 szkoleń na każdym etapie zaawansowania – są to szkolenia indywidualne oraz otwarte, realizowane zdalnie lub stacjonarnie w pięciu największych miastach w Polsce.


Arkance Systems Poland Sp. z o.o.

open