Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 BAUKRANE SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
BAUKRANE SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

BAUKRANE SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

BAUKRANE to polski producent systemów szalunkowych oraz dostawca żurawi wieżowych. Na polskim rynku działa od 2008 roku. Aktualnie posiada 4 centra logistyczne – w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Prężnie rozwijający się dział eksportu z powodzeniem dostarcza produkty na terenie całego świata.

WYCHODZIMY POZA SCHEMAT

polskim rynku pokazało, jak wielką moc ma nieszablonowe podejście i wychodzenie poza utarte schematy. Gdyby w 2008 roku ktoś powiedział, że małe, pochodzące z Gdańska BAUKRANE będzie polskim producentem własnych systemów szalunkowych, zdobywających uznanie w wielu zakątkach świata, nikt by w to nie uwierzył. Dziś, wchodząc w 14. rok działalności, widzimy, że to, co w tedy wydawało się niemożliwe, dziś stało się faktem. W pełni zautomatyzowany zakład produkcyjny, 4 centra logistyczne w kluczowych miejscach w kraju, mocny dział sprzedaży eksportowej czy zakrojone na coraz szerszą skalę działania w obszarze e-commerce to tylko kilka elementów pokazujących rozwój, jaki nastąpił na przestrzeni ostatnich lat. Jednak nie doszłoby do tego, gdyby nie nasi klienci, którzy są dla nas motorem napędowym do działania. To oni motywują nas do zmian oraz ciągłego podnoszenia sobie poprzeczki. To dla nich staramy się na bieżąco analizować nasze słabe punkty oraz je eliminować, by finalnie mogli oni otrzymać zarówno produkt, jak i usługę na najwyższym poziomie.

Lata te pokazały nam również, że jeżeli się chce i ciężko pracuje, to można wszystko, a jak się zobaczy, że można wszystko, to chce się jeszcze więcej. A jeśli do tego, że chcemy oraz możemy, dodamy nie „pracowników”, a zespół prawdziwych pasjonatów, którzy łączą w sobie doświadczenie i profesjonalizm, to zaszczepiając w nich odrobinę szaleństwa, możemy przekraczać wszelkie granice oraz stale wychodzić poza schemat.


https://baukrane.pl/

https://www.facebook.com/baukrane

open