Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 BUDIMEX S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
BUDIMEX S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

BUDIMEX S.A. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

Grupa Budimex tworzy jedną z największych grup budowlanych w Polsce. Jest również rozpoznawalna i ceniona od wielu lat za granicą. Początki naszej działalności sięgają 1968 roku, w którym powołano Centralę Handlu Zagranicznego budownictwa Budimex.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ I PROFESJONALIZM GENERALNEGO WYKONAWCY

Obecnie, jako przedsiębiorstwo infrastrukturalno-usługowe, Budimex koncentruje się na rynku polskim, niemieckim
oraz czeskim. Będąc generalnym wykonawcą, oferujemy usługi w sektorach infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej i budownictwa kubaturowego, energetycznego, przemysłowego oraz ekologicznego. Stopniowo zwiększamy swoje zaangażowanie w sektorze facility management (obsługa nieruchomości i obiektów infrastruktury) oraz gospodarki odpadami.

O sukcesach firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Zatrudniając wysoko wykwalifikowaną kadrę, jesteśmy w stanie zaoferować usługi idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, realizując powierzone nam kontrakty w oparciu o międzynarodowe standardy zarządzania.

W naszej działalności kierujemy się koncepcją zrównoważonego rozwoju, dążąc do tego, aby odpowiedzialność społeczna przedsiębiorstwa przenikała przez wszystkie procesy biznesowe zachodzące w firmie. Chcemy również, żeby CSR stawał się elementem naszej strategii biznesowe.

Grupa Budimex zatrudnia prawie 7 tys. osób, współpracuje rocznie z 40 tys. kontrahentów, a w jej portfelu jest ponad 200 kontraktów budowlanych.

W opinii inwestorów Budimex znajduje się w czołówce najlepszych wykonawców drogowych w Polsce – 80% kontraktów drogowych firma realizuje przed terminem.


https://www.budimex.pl/pl/site.html

https://www.budimex.pl/pl/site.html

open