Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Prezes i Właściciel Blachy Pruszyński

Wieloletnia obecność na rynku to przede wszystkim gwarancja cennego doświadczenia. Składa się na nie ogromny nakład pracy, determinacja oraz elastyczne dostosowywanie się do ciągłych zmian w branży.

Z roku na rok firma Blachy Pruszyński rozwija się w zakresie technologii. Do oferty sprzedażowej wprowadzamy nie tylko blachodachówki, ale również wiele akcesoriów i produktów inwestycyjnych. Znakomita jakość oraz perfekcja wyrobów to przyświecający nam cel, czego doskonałym przykładem jest stworzony w 2021 r. kwadratowy system rynnowy NIAGARA. Kształt nie jest w tym przypadku innowacją. Te rynny są wyjątkowe pod względem precyzji wykonania i rozwiązań montażowych. Zależało nam na tym, aby produkt spełnił estetyczne wymagania klientów oraz usatysfakcjonował wykonawców od strony technicznej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dlatego wciąż jesteśmy jednym z liderów wśród producentów pokryć dachowych. Wyróżnienie Osobowość Branży 2021 to ogromny zaszczyt zarówno dla mnie, jako laureata, jak i dla wszystkich pracowników firmy, bez których nie zaszedłbym tak daleko. Dziękuję całej Redakcji, Radzie Naukowej i Programowej za uwzględnienie naszych starań. Mamy nadzieję, że utrzymamy tendencję wzrostową
i zobaczymy się za rok.


KRZYSZTOF PRUSZYŃSKI, Prezes i Właściciel firmy Blachy Pruszyński. Jeszcze jako student warszawskiej uczelni SGGW w połowie lat 80. otrzymał pierwsze pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej. Rozpoczęło się od konwisarstwa, ale dzisiaj oferta jego firmy obejmuje różnorodne blaszane pokrycia dachowe oraz elewacyjne. Krzysztof Pruszyński to jedna z ważniejszych postaci na rynku stalowych pokryć dachowych i elewacyjnych w Europie. Zawsze podkreśla, że sukces to ludzie, którzy na niego pracują, a wykwalifikowani, kompetentni pracownicy to podstawa każdego większego przedsiębiorstwa. Dzisiaj stoi na czele Grupy Pruszyński skupiającej ponad 20 podmiotów działających w kraju i poza granicami. Od wielu lat wspiera inicjatywy charytatywne, a obecnie skupia się na pomocy chorym dzieciom. Prywatnie jest kolekcjonerem i miłośnikiem sztuki – zwłaszcza XIX-wiecznego i współczesnego malarstwa.

https://pruszynski.com.pl/

https://www.facebook.com/blachypruszynski

open