Home Builder Awards BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021 GOLDBECK SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
GOLDBECK SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021
0

GOLDBECK SP. Z O.O. – BUDOWLANA FIRMA ROKU 2021

0
0

W 1969 r. Ortwin Goldbeck z 7 pracownikami stworzył zakład dostarczający konstrukcje stalowe. Ponad 50 lat później firma GOLDBECK jest obecna w większości krajów europejskich, prowadzi działalność w 78 oddziałach i 10 zakładach produkcyjnych, zatrudnia 9 tys. pracowników i realizuje roczną sprzedaż na poziomie 4,6 mld euro.

BUILDING EXCELLENCE

Firma obecna jest na polskim rynku od 1997 roku i bez wątpienia zrewolucjonizowała tutejszy sektor budownictwa kubaturowego. Hale produkcyjne, obiekty logistyczne i parkingi wielopoziomowe, realizowane pod klucz w formule Design&Build, powstają w oparciu o opracowany przez inżynierów z firmy GOLDBECK system. Przemyślane moduły konstrukcyjne, hybrydowa konstrukcja, wysoki stopień prefabrykacji, a w konsekwencji krótkie terminy realizacji, to wizytówka GOLDBECK.

Firma GOLDBECK Sp. z o.o. zrealizowała w Polsce już ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln m2. Klientami z całego kraju firma opiekuje się z trzech biur: w Poznaniu, Krakowie i we Wrocławiu, a dostawy konstrukcji żelbetowych i stalowych realizuje z zakładów w Lwówku Śląskim, Toruniu i Lućmierzu. Ten ostatni zakład produkuje konstrukcje stalowe i jest najmłodszym dzieckiem całej grupy. Został zaprojektowany od podstaw w celu optymalizacji procesów produkcyjnych i wyposażony w najnowocześniejszy w Europie park maszynowy oferujący niespotykaną wydajność i jakość produkcji. Stawiając na zrównoważony rozwój, GOLDBECK certyfikuje swoje budynki w standardach BREEAM, LEED i DGNB. Obecnie Grupa GOLDBECK osiąga obroty ok. 1 mld zł, co czyni ją kluczowym graczem na polskim rynku budowlanym, a liderem w branży budownictwa kubaturowego. Jak podkreśla Robert Gabrysiak: – Nie zatrzymujemy się w rozwoju. Mamy przygotowane już konkretne plany i nowe pomysły.


https://www.goldbeck.pl/

https://www.facebook.com/GOLDBECK.Group

open