Home Builder Awards Osobowość Branży 2021 JAROSŁAW SZCZUPAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
JAROSŁAW SZCZUPAK  – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021
0

JAROSŁAW SZCZUPAK – OSOBOWOŚĆ BRANŻY 2021

0
0

Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k.

Wyróżnienie Builder Leaders cieszy nas podwójnie. Po pierwsze dlatego, że po raz kolejny jest dowodem dobrze obranego azymutu i konsekwentnie realizowanej ścieżki opartej na ludziach.

Wierzę, że to właśnie dzięki ich wiedzy, zaangażowaniu oraz odpowiedzialności za niełatwe często decyzje w obecnych dynamicznie zmieniających się warunkach, budujemy jakość i zaufanie, a w konsekwencji pozycję lidera, znajdując się w europejskiej czołówce firm budowlanych. Mówiąc, że sukces tworzą ludzie, jestem przekonany, że bez nich nie udałoby się to, dlatego też wyróżnienie oraz podziękowania dedykuję Wam – wspaniałym specjalistom, z którymi codziennie budujemy nowe możliwości. Po drugie ta nagroda to piękne zwieńczenie minionego jubileuszowego roku. Roku pełnego nieoczekiwanych zwrotów akcji i niepewności, a mimo tego bardzo dobrego pod względem wyników finansowych, otwarcia kolejnych oddziałów, nowych kontraktów oraz wciąż rosnącego portfela klientów. Rok ten stanowił również okazję do refleksji nad kierunkiem rozwoju, nad wartościami firmy i wyzwaniami dyktowanymi zmianami w otoczeniu biznesowym. Grupa ALSTAL od 45 lat z pełną odpowiedzialnością wspiera rozwój polskiego społeczeństwa tak, aby każdemu z nas żyło się lepiej oraz bezpieczniej – tego właśnie Państwu i sobie życzymy.


JAROSŁAW SZCZUPAK, Prezes Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. Sp.k. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (1997 r.) oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu specjalności Public Relations. Ekspert w zakresie zarządzania przedsiębiorstwami. Posiada ponad 24-letnie doświadczenie w zarządzaniu inwestycjami budownictwa krajowego. Pracę zawodową rozpoczął w firmie ALSTAL w 1996 r. jako Dyrektor ds. Marketingu. Następnie pełnił funkcję Dyrektora ds. Handlu, Prokurenta i Wiceprezesa Zarządu. W 2016 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu ALSTAL Grupa Budowlana. Jest również Prezesem Zarządu w firmach ALSTAL Grupa Kapitałowa, ALSTAL Dom oraz Przewodniczącym Rady Nadzorczej Sanatorium Modrzew. Członek wielu stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Już od lat doceniane są nie tylko jego szczególne osiągnięcia menadżerskie, ale również skuteczne zarządzanie zespołem. Za swoją pracę otrzymał wiele nagród indywidualnych, takich jak Kreator Budownictwa Roku, Srebrny Polski Herkules, Złoty Polski Herkules czy Osobowość Branży. Żelazną zasadą, którą wyznaje w biznesie, jest dywersyfikacja ryzyka. W biznesie ceni sobie: uczciwość i partnerstwo, a wyjątkowo dumny jest ze swojego zespołu oraz kultury organizacyjnej firmy. Prywatnie: licencjonowany pilot i kierowca wyścigowy.

https://www.alstal.eu/

https://www.facebook.com/GrupaALSTAL

open